reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Karolka na tych fotkach to ona pierwszy i ostatni raz tak na nocniku siedziała bo ten nieszczęsny telefon wypadł jej z rączki i się nachyliła (a mama zamiast pilnować foty robiła) no i spadła teraz da się posadzić na chwilkę ale tylko w ubraniu:confused2: No a siedzisko pewnie też by ją nudziło ale ja celowo nie pokazałam jej że można bez w trakcie kąpieli dopiero jak mam ja wyciągać z wanny to na chwilkę pozwalam jej poleżeć w wannie więc nie wie że tak można cały czas.
Jolek u nas ochoczo pierwszy gryz idzie reszte dywan zjada a ja sprzątam. Igorek jest rozkoszny na placu zabaw i jaki już duży jest.
Basiek nie zauważyłam może na zdjęciu tak widać bo raczej ciemne ma.
Don to jest takie krzesełko do kapieli ja kupiłam na ebay ale jak chcesz to popatrzę na allegro to ci linka wyślę. Kurcze jakie wielkie oczy ma . Śliczny jest i ta chrupka dodaje mu uroku.
Bra u nas smakuje to co uda się ukraść ze stołu a to akurat moje śniadanie w pośpiechu musiałam krakowską ściągać i pomidora, a i tak po góra dwóch gryzach częstuje dywan, chociaż od kilku dni chętniej gryzie duże kawałki.
 
reklama
wczoraj super się bawiłyśmy z Zochną,próbowałam pstrykać fotki, ale wszędzie prawie były zamknięte oczy:sorry:, no i pod koniec tej nieudanej sesji córcia już tak na mnie patrzyła:zawstydzona/y::-D
 

Załączniki

  • 006.jpg
    006.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 61
lepi ale podpadłaś... swoja droga myslałam, że moja Lenona ma jasne oczka :-) śliczna nasza Zochna! ale matka pilnuj sie następnym razem bo na spojrzeniu może sie nie skończyc :-D
 
To i ja się jeszcze pochwalę skoro tu taki ruch;-)
DSC02470.jpg na to spojrzenie wyrywam laski na mieście:cool2:
DSC02450.jpga tu się uczę raczkować z marnym skutkiem:sorry:
 
reklama
Do góry