reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Hania jest sliczna ,foteczki bomba i faktycznie na taka duza wyglada :-) My jeszcze nie mamy basenu,podobny jak ma Hania mielismy ale sie przebil.
Adas tez przystojniak rosnie nam ;-)
Oliwierek rosnie w oczach i meznieje a Nelcia na tym ostatnim zdjeciu caly tatus :-) Super foteczki :-)
 
reklama
Hannah, ja mam taki sam fotelik do karmienia. Hania prawie dotyka stópkami tego podnóżka:szok:, mojej jeszcze bardzo bardzo wiele brakuje :-p
 
no włśnie też miałam pisać ,że Hania big dziewczynka i wogóle wyglada na nieco starsza:szok:
A mogę wiedzieć ile kosztuje taki fajny basenik???Myślałam o takim malutlim brodziku bo Oli ma taki wielki z Bestwaya a małej może starczy brodzik alw takich jak twój widze coraz wiecej i może warto by było :tak::-)taki zakup poczynić...
 
no włśnie też miałam pisać ,że Hania big dziewczynka i wogóle wyglada na nieco starsza:szok:
A mogę wiedzieć ile kosztuje taki fajny basenik???Myślałam o takim malutlim brodziku bo Oli ma taki wielki z Bestwaya a małej może starczy brodzik alw takich jak twój widze coraz wiecej i może warto by było :tak::-)taki zakup poczynić...
108 zł + 22 zł kurier.
W cenie są te zabawki co pływają w basenie.

A co do wyglądu Hani to jak idę z nią gdziekolwiek to dają jej 1,5 roczu, 2 latka.
 
Hannah, i tak Hania nie przebije wnuka naszego klienta :-D Kiedyś przyjechała babcia (żona klienta) z wnuczkiem w wózku. Ja się patrzę, a w tym wózku siedzi centralnie 4-5 latek :szok: Mój tata się pyta - taki duży chłopak, a jeszcze w wózku jeździ?? A babcia na to, że on jest jeszcze malutki, bo ma 1,5 roku. A dosłownie dziecko gigant, dłonie to miał jak bochenki chleba :-D Śmiesznie wyglądał, bo wizualnie jak starszy przedszkolak, a móżdżek na etapie odpowiednim do wieku :happy2:
 
Hania naprawde jest wielka:szok:ile ma cm???taka dorosla dziewczynka:-)na nocniku widze ze pieknie siedzi u nas brak zapedu:no:
Migotka jakbym czytala o dzieciach mojej kuzynki:-D:-D teraz sa juz w podtawowce ale jak byli mali to babki tylko podgadywaly ze taki duzy chlop a nieposuchany:-D:-D:-D
 
Nosi ubranka na 80/86 cm, nie wiem dokładnie jej nie mierzyłam.
Ale były dzisiaj fanfary i BRAVA za pierwszą kupę w nocniku. Tak przez tydzień siedziała i NIC:-D:-)
 
reklama
Do góry