reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

cosmolady- nie poznałabym Michalka, ale wyrósł- grzywkę mu już podcinałaś? kamilka- no, mój Miku też ma tak rączki opalone zaraz mi się rzuciło w oczy.Ale musiał mieć frajdę z jazdy w taczce:-D ...wyobrażam sobie.
 
reklama
szopek już 2 razy mu całe wlosy na króciutko obcinałam a grzywke z 5 razy, teraz na dniach czeka go kolejne strzyżenie
 
troche nas:

wypad z Masiem na plaze :-)

boje sie piachu!







wrzaskun :-D



Napoleon:



najsik:



a teraz Fiol:

osttania fota przed postrzyzynami ;-)



bo juz mnie czesali na dziewczynke!




teraz mam taki fryzik:




i moge podrywac laski na kolanko ;-)




bylismy ogladac rybki:




z deka monsters!




tajemnicza kraina:




ta ryba tez fajna :-D




dmuchawce, latawce, wiatr..




..i slimaki, moj quest:




mamy go!!!




i tak ot:

gzuby:










ufff :-D
 
Zdjęcia rewelka, super chłopaki tylko pozazdrościć naprawdę. Ja pewnie też się skuszę na kolejne bebe ale jeszcze nie teraz no chyba że... już za późno:-D
 
reklama
_5170388.jpg

_5170453.jpg

_5160310.jpg

P5150133.jpg

P5170456.jpg

Wrzucam zdjecia Adasia z obcietymi wloskami i jak jje mleko nareszcie sam i jeszcze z grzywa:-):-):-)
 
Do góry