reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kate za jajeczka ładne zaciskam kciuki ;)
U mnie coraz ciężej - 35 tydzień wybił :) ale daję radę ;) ...w poniedziałek wizyta, więc dowiem się ile Niuńka waży, Dr pobierze GBS no i pewnie ustali termin cc :)... a ja zabieram się za pakowanie torby, bo jeszcze nic nie ruszone :D
 
reklama
Kochane proszę by któraś poprowadzla kalendarz ponieważ ja jutro wyjeżdżam zmarł mi dziadek i czeka mnie podróż 800 km zapewne zabawie trochę w rodzinnym domu więc nie będzie mnie przez ten tydzień dlatego proszę was abyście zajęły się tym bo ja nie będę miała ani czasu ani głowy do tego.
 
Bernadetta, wyrazy współczucia. Trzymaj się!

Ja nie mogę przejąć kalendarza, bo już na innym wątku go prowadzę i nie ogarne :/

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś trzymamy kciuki za Madziule i KATE :) Powodzenia na wizytach i czekamy na relacje!!

MAJ


16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
16 - Kate23 - wizyta w klinice


18- gosia321- wizyta w klinice
18- KasiaAnna - wizyta w klinice
18 - Hess - usg 3D
18 - 24magda09 - amniopunkcja
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
24- Hess- wizyta u ginaprowadzącego ciążę

CZERWIEC

1- Anika11 - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Bernadetta wyrazy współczucia:( trzymaj się mocno. Kochane nie udzielam się za bardzo ale pamiętajcie że cały czas was podczytuje i kibicuje. Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za was kobitki. Mam nadzieję że moja kolejna wizyta też już będzie udana i w końcu zacznę cieszyć się ta upragniona ciąża. Kochane trzymajcie za mnie kciuki, w środę jadę na aminopunkcje,wykupiłam też badanie QF (dawniej FISH) wynik poznam w ciągu 5 dni.Staram się być silna choć nie było chyba dnia abym nie płakała. Wierzę że mój dzidziuś jest zdrowy,niczego teraz innego nie pragnę.
 
24magda09 - Kochana też o Tobie myślę ciągle, nawet miałam pytać kiedy masz amnio. Trzymam kciuki mocno bardzo, by sama amnio jak i późniejsze wyniki były ok.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziu za Was cały czas :* za dobre wyniki i zdrowe Dzieciątko kciuki :*

U nas po wizycie wszystko super ;) waga Niuni to 2470 gram, łożysko ok, szyjka się skróciła (no ale ma prawo już się skracać), GBS pobrany, no i 2 czerwca kolejna wizyta ;) ...jeśli coś będzie nie tak np. z łożyskiem to cięcie 7/9 czerwca, a jeśli wszystko będzie ok to cc 14/16 czerwca :)
 
reklama
Dobry wieczór:laugh2:
Bernadetta przykro mi z powodu dziadka:-( :(
Magda ja również jestem z Tobą myślami i wierzę, że Dzidziuś jest zdrowy:laugh2: trzymam kciuki za badania:-) :)
Madziulka już niebawem czekasz się długo oczekiwanego spotkania - super:laugh2:

Jestem po wizycie - tradycyjnie straciłam cały entuzjazm jaki miałam:zawstydzona/y: otóż sytuacja wygląda tak pęcherzyków owszem jest sporo ale to drobnica i tak na serio do pobrania nadaje się tylko ok 5 z prawego jajnika i 1 może 2 z lewego:baffled: estradiol 1350, progesteron 0,58. Jeszcze dzisiaj zastrzyki z Menopuru i Orgalutran, a jutro tylko Orgalutran i Ovitrelle o godz 21 bo w czwartek o 9 .00 punkcja:cool2: Pani doktor mówi, że organizm delikatnie zareagował na stymulacje i dlatego też się dobrze czuje, poza tym Ona liczy że pobierze nawet nie 6 pęcherzyków i pewnie będzie mało zarodków:sad: ale może będą lepsze niż przy pierwszej próbie - oby:zawstydzona/y: miłego wieczoru:blink:
 
Do góry