reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

KATE23 - ha wiem, że to trochę zapał mija, ale myślę, że jajka pójdą w jakość. Ja miałam hurtowe ilości i zarodków niet. Bądź dobrej myśli. Jeszcze drobni a może nieco podrośnie :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro będzie się działo. Trzymamy kciuki aż za 4 dziewczyny!! Powodzenia na wizytach i czekamy na relacje!!

MAJ


18- gosia321- wizyta w trakcie stymulacji
18- KasiaAnna - wizyta w trakcie stymulacji
18 - Hess - usg 3D
18 - 24magda09 - amniopunkcja


19 - KATE23 - punkcja !! :)
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę

CZERWIEC

1- anika11 - usg połówkowe
2 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
7/9 - Madziula_87 - cc jak źle
14/16 - Madziula_87 - cc jak ok :D
 
Ostatnia edycja:
Mąż mnie wczoraj pyta, czy musimy iść jutro na usg 3D, bo w zasadzie po co?? No to mu mówię, że chcę pamiątkę itd. Na co on stwierdził, że przecież mam usg i to wyrzucanie kasy w błoto. Na to ja, że owszem mam, ale zdjęcia obejmują: serce, kość udową, brzuch i jeszcze parę innych rzeczy, których już nie rozpoznaję :D Chcę mieć pamiątkę, jak dziecko wyglądało na usg, a nie jego poszczególne części :D No to łaskawie stwierdził, że ok, jakoś przeboleje ..... Faceci!

A dziś rzuciłam się na odkurzanie i ledwo żyję (kurze zrobiłam wczoraj). Najgorzej jest mi odkurzać pod łóżkiem i szafkami w kuchni. Na szczęście odkurzam sporadycznie, głównie mąż to robi. Aaaaa i wcześniej byłam na drobnych zakupach i to wszystko do kupy mnie powaliło. A wspomniałam, że zrobiłam też obiad??

Dziewczyny, dziś lenistwo, ale jutro wartki dzień. Trzymam za wszystkie kciuki, piszcie co i jak, odzywajcie się.

24magda09 - dla Ciebie specjalne kciuki :)
 
Witajcie dziewczyny!

Powodzenia Wam życzę, oczywiście czekamy na relacje.

I kurcze, odzywałybyście się częściej ;P
 
Hess, pięknych widoków na 3d:)

Magda, tylko dobrych wiesci! jestem myślami z Tobą!

Gosia, Kasia, pozytywnych wiadomosci:)

u mnie Mała bąbluje w brzuchu, a ja chodzę uśmiechnięta:) czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak już zostanie:)
 
Kochane melduje się. Rano miałam amino.nie było tragedii choc nerwy zrobiły swoje;( zrobiło mi się słabo i gorąco ale dałam radę.Wynik powinnam mieć do 5 dni. Lekarz który robił amino.powiedział że dzidziuś nadal ma obrzęk, niestety podlamalo mnie to jeszcze bardziej, chciałam usłyszeć " jest dobrze nie mam się do czego przyczepić": (((( idę dalej kochane leżakowac i troszkę się przespać.
 
magda, to teraz długich 5 dni przed Tobą! cały czas wierzę, że diagnoza się nie potwierdzi! cieszę się, że amnio poszła bez komplikacji i niezmiennie jestem z Tobą!

Hess, już po usg? czekam i czekam :)
 
24magda09 - cieszę się, że amnio poszła gładko, teraz musisz się przez parę dni oszczędzać. Też czekamy z niecierpliwością na Wasze wyniki. Wierzę, że będzie dobrze.

anika11 - widzisz, a narzekałaś, że ruchów nie czujesz :D Ja mam usg na 18:00, potem jeszcze mamy z mężem jechać na zakupy szybkie, więc pewnie coś napiszę późnym wieczorem :). Mam nadzieję, że synek będzie współpracować :D
A przytyłaś coś?
 
reklama
Hess, no to czekam dalej:) a napiszesz mi, ile płaciłas?

dzisiaj waga pokazała 57,3, czyli wychodzi na to, że przytyłam trochę ponad 3 kg, z czego pamietajmy, ze te 300g to mój Pulpecik :)
 
Do góry