reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

KasiaAnna, KATE23 - dobrze, że u Was wszystko ok. Będziecie miały śliczne efekty stymulacji, to ma pewno, i dalej też będzie super :)

Ja po usg. Synek waży 567 g. Z OM i usg to 23t1d.
Oczywiscie znowu zero zdjęć, tylko te pomiarowe. Do tego mały ułożony był buzią do mojego kręgosłupa, więc o zdjęciu portretowym ;) można było zapomnieć.
Szyjka też lada 42 mm.
A to wyniki
1463057666-1d1mld.jpeg
 
reklama
KasiaAnna, łądne wyniki! niech dalej wszytsko idzie zgodnie z planem!

Kate, kibicuję, by obyło się bez hiperki, ale za to z sukcesem:)

Hess, cieszę się, że wszytsko ok:) my z wczoraj tez zdjecia nie mamy, bo Młoda zapozować nie chciała i odwrócona była. co do wagi, to myślę, że moja Mała depcze Twojemu synkowi po piętach:) za trzy tygodnie mam wizytę - wtedy porównamy :) bo bede blisko momentu, w któym teraz jestes:) ale numery!:)
 
anika11 - to póki co Twoja jest baba jak dąb, a mój chucherko :D. Ciekawa jestem jak potem się rozwinął :D
Lekarka powiedziała mi jeszcze, jak zapytałam, że już dziecka nie da się zmierzyć, bo za duże. Na tym docelowym usg połówkowym lekarz też mówił, że się nie da. Ale widzę, że u Ciebie, czy innych jeszcze dziewczyn lekarze jednak podają długość. Nie to, że bardzo mi na tym zależy, ale jakoś ciekawa jestem :D
 
Hess, nie wiem, do kiedy podaja długość. poki co ja jeszcze połowkowych nie miałam. dzisiaj zaczynam 21 tydzien :)
 
Dziękuje Dziewczyny za słowa otuchy, od razu lepiej [emoji846] tak szybko ten czas leci, że aż wierzyć sie nie chce. Nie dawno był Styczeń jak trafiliśmy do kliniki i zaczęliśmy przygotowania do ivf a tu proszę końcówka [emoji846]
Oby pozytywne zakończenie [emoji18]
Dziewczyny powiedzcie mi po transferze kiedy mozna testować ??? 1-2 tygodnie?
Trzymam za Was wszystkie kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje Dziewczyny za słowa otuchy, od razu lepiej [emoji846] tak szybko ten czas leci, że aż wierzyć sie nie chce. Nie dawno był Styczeń jak trafiliśmy do kliniki i zaczęliśmy przygotowania do ivf a tu proszę końcówka [emoji846]
Oby pozytywne zakończenie [emoji18]
Dziewczyny powiedzcie mi po transferze kiedy mozna testować ??? 1-2 tygodnie?
Trzymam za Was wszystkie kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
KasiaAnna - jeśli będziesz miała podaną 5 dniową blastke, to można testować już 7 dpt. Jak np. 3 dniowy zarodek to chyba ok 10 dpt.
 
Hej.
Już po wizycie wszystko rośnie. W sumie nie wiem ile jajec bo Pani dr coś nabazgrala☺ estradiol 407 powoli rośnie ale Pani dr pow żeby się nie martwić bo będzie dobrze a zależy nam na transferze Swiezaczkow☺ dawki leków bez zmian. Wizyta w poniedziałek ☺ zalatwilam urlop na cały przyszły tydz. Mam dobre przeczucia☺ milego dnia.
 
To super [emoji4]
Pewnie, że będzie dobrze !
Musi być dobrze jak nie teraz to innym razem, ale będzie [emoji846] ja już nie mogę się doczekać mojej wizyty która mam dopiero w środę [emoji18]
Rownież Wam życzę miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
MAJ


16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
16 - Kate23 - wizyta w klinice
18- gosia321- wizyta w klinice
18- KasiaAnna - wizyta w klinice
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
24- Hess- wizyta u ginaprowadzącego ciążę

CZERWIEC

1- Anika11 - usg połówkowe
 
Do góry