reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witam was kochane co powiecie na to w sobotę skończyła mi się @ w poniedziałek rozpoczęły płodne a dziś trochę podplamiam co wy na to ? Jakoś z mężem nie szalelismy za bardzo raz w niedziele raz w poniedziałek wtorek, środa nic a dziś plamki krwi ze sluzem :-(
 
bernadetta - ależ oczywiście, że wybaczę, ale nie zaponę ;). Żartuję oczywiście :D
Widoki na usg średnie, bo sprzęt chyba średni, ale generalnie wszystko jest dobrze, prawidłowe itp., a to jest najważniejsze. Synek waży już 340 g. :)

Nie wiem skąd te plamienia, ale może po prostu jeszcze się macica troszkę oczyszcza, albo jednak doszło do jakiegoś podrażnienia.
 
Iskra kochana i tego się trzymaj. Ja przy 1 ciąży również miałam niski progesteron ale wszystko było ok. Jak znajdę stare badania podam ci wyniki. A co lekarze mówią każą jeszcze zwiększyć dawki leków? Bernadetta kochana za bardzo Ci nie pomogę bo ja to już nie pamiętam jak to było "starać się naturalnie" ☺☺ kiedyś pamiętam przy owulacji miałam lekkie plamienia i bardzo czułam jajniki. Tylko kochana nasza pamiętaj żeby podchodzić do tego też na luzie żeby nie zwariować. Sama wiem po sobie jak to wszystko wyglądało :( także przede wszystkim luzik i spontan ☺☺☺ kibicuje wam mocno kochani.
 
24magda09 no na razie nie każą zwiększać leków wydaj mi się że mam i tak końskie bo 4*200 lutka i 3*1 duphaston.
Nic nie mogę znaleźć na necie a odchodzę od zmysłów. Miałam transfer na cyklu sztucznym więc może to też jest przyczyną ale nie wiem.
Bernadett trzymam kciuki za naturalika☺
 
reklama
Do góry