reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Madziula_87 tak nieśmiało też pomyślałam ale nie wiem ☺a lekarz nie pociągnął tematu☺. Ehh mój mąż zawsze marzył o dwójce dzieci. Tylko czemu czas tak wolno płynie ... Super że będziecie dziewczyny dalej trzymać kciuki.
Doktor mówi że progesteron trochę za niski wrrr najpierw za wysoki na transfer a a teraz trochę za niski. ale wiem że będzie dobrze☺Buziole
 
reklama
o jejkuuu jakie tu wspaniałe wieści są:))))
Iskra 82 śliczne gratulacje i kciuki również dołączam niech ten cud trwa:*** głowa do góry musi być dobrze :)))

Ilka kochana piekny wynik :) za Ciebie również trzymam mega mocno kciki:) oby mała kruszynka pięknie się zadomowiła:)

Madziu i co tam w Zus chcieli??? ja bym powiedziała ze to ciaża z in vitro ale to już twoja decyzja:)

Hess, Anika Dziewczynki co brałyście na bóle podbrzusza i w pachwinach bo coraz bardziej wszystko boli lekarz mówił ze jest to normalne ze macica się rozciąga żeby brać magnez i no-spe ... coś jeszcze może stosowałyście???

Madziu już Ci to mówiła ale duża ta twoja dziewuszka rośnie jak na drożdżach:) mam nadzieje że przed Twoim porodem jeszcze się spotkamy:)))

Bernadet powróciłaś do rozmowy z mężem??? czy jednak odpuszczasz????

Kate może nas miło zaskoczysz tak samo jak Hess???:))) Trzymam kciuki :):*
 
kaiiina - mnie lekarka też mówiła bym brała nospę i magnez. A takie bóle faktycznie są normalne. Ale w sumie rzadko brałam, bo nie był to aż taki ból, którego nie da się wytrzymać. Przynajmniej u mnie :)

24magda09 - no właśnie, co tam w ZUSie?
 
Kochane moje gratuluję wspaniałych wiadomości i pięknego przyrostu :))) oj trochę mnie wczoraj wymeczyli; ( ponad godz. siedziałam i się spowiadalam. Zero pytań na temat ciąży tylko o zatrudnienie wypytywali. Teraz mam czekać na ich decyzję. Pożyjemy zobaczymy.
 
Kochane moje a ja coś czuję że chyba luteina zaczęła mnie coś podrazniac. Ogólnie w pachwinach zaczęło mnie odparzac. Ja to już taki jestem przypadek że wszystko łapie :( przy pierwszej ciąży ( też na wysokości pachwiny zrobiło mi się olbrzymie "coś"??tzn. duży czerwony bąbel wyglądał chyba jak wrzod. Po jakimś czasie znikło ale w tym miejscu zrobiła mi się zmarszczona skóra. Zostalo mi to juz.Teraz wyskoczyło mi to obok :( smarowałam tormentiol i niby zeszło ale pod skórą czuje kulkę. Boże czy ja kiedyś będę zdrowa :wściekła/y::wściekła/y:
 
Gratki Hess☺
Ale Twój synus już wielki☺
24Magda09 to dobrze że przezylas w ZUS, będzie dobrze zobaczysz☺.
Ja jutro lece zgodnie z zaleceniami doktorka zrobić progesteron. Mam nadzieję że urośnie☺
 
reklama
Do góry