reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witajcie dziewczynki [emoji4] wracam do gry ,toxoplazmoza przebyta antybiotyk poradził sobie w 3 tyg , lekarz sam w szoku .

Mam pytanie odnośnie długiego protokołu ,bo mam długi i juz zaczęłam gonapeptyl od piątku ,antyki jeszcze przez dwa dni i 8 kwietnia wizyta ,ale kiedy zaczyna sie brac zastrzyki stymulujące ? Tzn w ktorym dniu cyklu ?
 
reklama
Witajcie dziewczynki [emoji4] wracam do gry ,toxoplazmoza przebyta antybiotyk poradził sobie w 3 tyg , lekarz sam w szoku .

Mam pytanie odnośnie długiego protokołu ,bo mam długi i juz zaczęłam gonapeptyl od piątku ,antyki jeszcze przez dwa dni i 8 kwietnia wizyta ,ale kiedy zaczyna sie brac zastrzyki stymulujące ? Tzn w ktorym dniu cyklu ?

Tutaj masz mój długi protokół....u mnie zaczął się w 5dc, po wybraniu atyków.

Długi protokół - Hess

16.02 - start z antykoncepcją - Ovulastan (19 dc)

20.02 - (23dc) - dochodzi Gonapeptyl 0,1 co 2 dni

26.02 - koniec Ovulastanu (@ przyszła 3 dnia po odstawieniu, trwała 6 dni). Gonapeptyl nadal co 2 dni.

05.03 - (5dc; 1DS)
USG, estriadol 77 pg/ml; prg 2,47 ng/ml (już jest za wysoki, odroczony transfer)

06.03 - (6 dc; 2DS)
Gonapeptyl 0,1 + Menopur 225 j.

07.03 - Menopur 150 j.

08.03 - Gonapeptyl 0,1 + Menopur 225 j.

09.03. - Menopur 225 j.

10-12.03 - Gonapeptyl 0,1 + Menopur 225 j.

13.03 - (13dc; 9 DS)
USG, estradiol 2277 pg/ml; prg 3,55 ng/ml. 15 pęcherzyków 14-16 mm; 15 pęcherzyków drobnych, endometrium 12 mm
Gonapeptyl 0,1 + Menopur 225 j.
Wyznaczenie pick-up na 18.03.

14-15.03 - Gonapeptyl 0,1 + Menopur 150 j.

16.03 - (16dc; 12DS)
estradiol ok 8000 pg/ml (nie mogłam znaleść dokładnych wyników); prg ?? (ale wysoki)
Choragon 5000 (zastrzyk na 36h przed punkcją na dojrzenie komórek)
Luteina dopochwowo 2x1 tabl (po 100mg)

17.03 - Luteina bz. + Unidox Solutab 2 x 1 tabl. (rutynowy antybiotyk)

18.03 - pick-up (18 dc)
Pobrano 26 kumulusów (4 zdegenerowane, 5 pustych), było 17 dojrzałych komórek, zapłodniono 6 z nich, zapłodniły się 4, uzyskano 1 zarodek - blastocystę 1BB. Zapłodnienie IVF.

do 20.03 - Unidox Solutab
do 24.03 - Luteina dopochwowo



A tu link do grupy - słownik in vitro, masz tam jeszcze inne długie protokoły. :)
Link do: Slownik in vitro

Fajnie, że wracasz do gry :)


bernadetta - pęcherzyk jak ta lala. Trzymam kciuki za zbliżający się wielkimi krokami transfer :)
 
KATE23 - tą @ się nie przejmuj aż tak bardzo. Przyszła i to ważne. Ja miałam po 6 dni i do ostatniego dnia obfite były i nagle znikały. Nieraz mnie lekarz badał podczas.......mało komfortowe, ale w niczym to nie przeszkadzało lekarzowi. No niestety nasze organizmy nafaszerowane lekami, nawet pare cykli po mogą wariować.
 
Hess wielkie dzięki teraz mam jasna sytuacje ;) nie wiem dlaczego mi sie ubzduralo ,ze od początku brałam dwa zastrzyki przy poprzedniej stymulacji [emoji848]
 
Ilka, widze, że Hess już wszytsko napisała o nawet link do słownika dała. Ja tylko dodam, ze u mnie na gonapeptylu nie było typowej @, ale tym sie nie należy sugerować ;)

Kate, mało przyjemne będzie badanie w trakcie @, ale.dla lekarza to żadna nowość. A Ciebie niech koniecznie zbadaja, żeby żadnych obsuniec nie było ;)
 
Jutro trzymamy kciuki za Kate23 i udaną wizytę ;-)

30 - KATE23- wizyta w Gamecie

MARZEC

31- Bernadetta - wizyta w klinice

KWIECIEŃ

2 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4 - Hess - wizyta w Novum
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8- Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8 - Ilka_a- wizyta plus badania
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę 27 - Hess - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje kochane;) dziś nadrobilam wszystko ;) dziękuję DZIEWCZYNKI że się martwilyscie ale niepotrzebnie. U mnie wszystko ok,wizyty nie miałam musiałam odwołać. Niespodziewanie wyjechałam do rodziców na święta za granicę nie miałam internetu,dopiero niedawno wróciliśmy i od razu uruchomiłam neta i od razu na forum ☺☺☺ Przepraszam dziewczynki. A przed świętami nie pisałam,miałam wielkiego doła...problemy rodzinne z którymi nie umiałam sobie poradzić niestety życie płata figle. Ale już koniec o mnie ;) Cieszę się kochane że u was wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry