reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
KATE23 - ja miałam straszne @,tylko od początku bardzo obfite.
Czuje się dobrze, choć jadąc na urlop strasznie znioslam podróż. Wymiotowalam, brzuch mnie bolał, mdłości, no tragedia. Na szczęście wracając było już znacznie lepiej.
 
Hess, no to podróż nieciekawa:/ dobrze, ze jakoś dałaś radę, choć podejrzewam, że ciężko było. Ja ostatnio jechałam 9km i miałam taką chorobę lokomocyjna, ze daj spokój. To co Ty musialas przejść!! Wierzę, ze widoki na miejscu zrekompensowaly uciazliwosci;)

I nas święta bardzo spokojne. Pierwszy dzień u teściów w tym samym mieście, a drugi sami. Mielismy pojechać do moich rodziców, ale tam wszyscy chorzy, więc dostałam zakaz :/ zaliczyliśmy spacer i to by było na tyle z aktywności ;)

Jak Twój brzuch? Widoczny już?

Kate23, kciuki już za jutro! I kuruj sie, żeby nic Cię nie rozłożył! Z tym @ po estrofemie nie pomoge, bo nigdy tak nie miałam :/

Bernadetta, pamiętam o Tobie i masz moje kciuki:))

Czy któraś z Was ma kontakt z 24magda? Bardzo dawno się nie odzywala :(
 
Cześć dziewczyny ;-)
U nas też już po świętach, za pół godziny wyjeżdżam do Rzeszowa 3 godziny jazdy :-( no ale cóż ważne aby był piękny pęcherzyk bo transfer ma być na naturalnym cyklu . Święta spokojnie śniadanko u nas a potem każdy u siebie bez gości jakoś tak wyszło, no i w tym roku obeszło się bez oblewania wodą :-)
Kate23 ja @ z reguły mam zawsze obfite i bolesne ze względu na endometrioze :-( więc to co opisujesz dla mnie żadna nowość.
Dobra zbieram się nie chce się spóźnić :-)
 
anika11 - brzuch juz tak zaczyna być widoczny. Nad pępkiem mam wybrzuszenie lekko twarde, potem pępek i na tej wysokości jakby wklesłe, a pod pępkiem ciąża spożywcza i miękki brzuch, HEHE. ale jak mam bluzkę no to już widać. Przed świętami na poczcie dwie osoby zauważyły mój brzuch i kazaly mi iść do okienka a nie stać w kolejce, hihi.
A u Ciebie jak samopoczucie i wielkość brzucha?

Bernadetta - trzymam kciuki za piękny pęcherzyk :)

Nie mam kontaktu z 24magda09. Ciekawe co tam u niej. Może chce tylko odpocząć chwilowo od forum.
 
Kochane jestem już w domu pęcherzyk ładny, duży 2,2 cm endometrium też grube i lekarz spodziewa się pęknięcia dziś wieczorem lub jutro zatem poniedziałek najprawdopodobniej będzie dniem transferu a na razie wizyta w czwartek i jeszcze usg :-)
KATE23 wizyta jutro zamiast w czwartek ?
 
reklama
Hej,
Bernadetta super, że wszystko idzie zgodnie z planem:laugh2: tak jutro mam wizytę:-p

u mnie nadal @owo:wściekła/y: aż się boję czy mi ta @ wszystkiego nie popsuje:baffled: dziś mam 5dc i zwykle na tym etapie to już byłam prawie po okresie, a tu się nie zanosi - normalnie modlę się, żeby mnie jutro nie badali:oo: coś całe to podejście nie idzie tak jak trzeba:oo2:
 
Do góry