reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Mam w przelocie WiFi. Pozdrawiam z Alp :)
 

Załączniki

  • 1458753021958.jpg
    1458753021958.jpg
    70,1 KB · Wyświetleń: 61
Kochane jutro trzymamy kciuki za 24magda09 i udaną wizytę oraz piękne widoki ;-)

25- 24magda09- wizyta w klinice

MARZEC

29- Bernadetta - wizyta w klinice
31- KATE23- wizyta w Gamecie


KWIECIEŃ
2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess- usg w Novum
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
19- Kaiina - wizyta w Lux Med
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg połówkowe
 
Kochane kalendarz już dziś jutro od rana mnie nie ma a wieczorkiem różnie bywa ,kolejna wizyta moja dzięki kalendarzowi nie wydaje się to tak odległe ;-)
 
KasiaMakaronik - Ślicznego masz synka. Mnie jeszcze czeka długa droga. Byłam w tym tygodniu w Gyncentrum. Lekarka, która mnie przyjęła bardzo rzeczowa i konkretna. Nie marnuje czasu tylko zleca wszystko co trzeba. Z kliniki jestem bardzo zadowolona, ale jak czytam w internecie historie innych dziewczyn, te wszystkie nadzieje i rozczarowania, mam ochotę spasować
 
Devil rose, ale każdy przypadek jest inny, każdy organizm reaguje inaczej i jednej się uda przy pierwszym podejściu, a tak ja mi np. przy 6 ;) ...nie wolno się poddawać! bo jeśli nie spróbujemy teraz to do celu będzie dalej bardzo daleko! ...do dzieła i nie myślimy negatywnie! ...moc kciuków :) i zarażam 28 tygodniowymi dziewczyńskimi ;)

Miłego dnia Kobietki :*
 
reklama
Witam,
wpadłam się odmeldować:) u mnie bieganina przedświateczna, a także gratis @ dzień wcześniej - od rana dzwonię do Gamety bo pewnie muszą wszystko o dzień przesunąć!!! czekam na telefon od pani dr:blink: ciągle pod górkę jak mi zależy żeby wszystko było na czas to d... organizm robi swoje:ninja2:
Hess cudowne krajobrazy:-) :):-) :) wysyłam pozytywne myśli mam nadzieję, że tylko takie masz w głowie:cool2:
Anika piękne widoczki teraz tylko życzę spokojnej reszty ciąży bo ten czas do porodu zleci mega szybko i zaraz zapomnisz jak to było gdy dzidzia była w brzuszku:-p
Madziulka grzecznie odpoczywaj w domu, objadaj się pysznościami a Mała niech rośnie i nic nie kombinuje:laugh2:

Dziewczyny z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam zdrowia, szczęścia i obyśmy za rok szykowały pisanki z Bobasami na ręku bądź w brzuszku:cool2: buźka:laugh2:
wielkanoc2.jpg
 

Załączniki

  • wielkanoc2.jpg
    wielkanoc2.jpg
    440,8 KB · Wyświetleń: 451
Do góry