reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej hej, tak Anika, już rano był obchód... chyba z 8 lekarzy było i zdecydowali, że jeszcze dziś zostaje! W moczu jednak były liczne bakterie, coś zeszło, bo i erytrocyty i leukocyty widoczne :-/ na usg w porządku, zastoju nie ma, a Niunia bardzo ruchliwa, wszystko ok i waży 980 gram :) ...jutro pewnie wychodzimy i trzeba będzie się oszczędzać w domku ;)
 
reklama
Kochane jutro trzymamy kciuki za Anika11 i udaną wizytę oraz piękne widoki ;-)

22- Anika11- usg genetyczne

MARZEC

25- 24magda09 - wizyta w klinice
29- Bernadetta - wizyta w klinice
31- KATE23- wizyta w Gamecie


KWIECIEŃ
2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess- usg w Novum
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
19- Kaiina - wizyta w Lux Med
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg połówkowe
 
Madziula_87 najważniejsze zdrowie malucha jeden dzień dłużej czy krócej mało ważny najważniejsze żeby wszystko było w porządku.
U mnie bez zmian czekam do 29 i szczerze nie mogę się doczekać już bym chciała być po transferze albo po becie eh ale jeszcze trzeba czekać :-( stanowczo za długo.
Kalendarz już dziś bo ostatnio coraz mniej czasu i mogę zapomnieć jutro.
Dlatego Anika11 kciuki już dziś :-)
 
Dziewczyny, wybaczcie, ze dopiero dziś, ale wczoraj padlam. Była obsuwa w klinice i zamiast wejść o 20.40, weszliśmy o 22... N szczęście mamy blisko, więc więc domu czekaliśmy na telefon, kiedy podejść.. po 23 wyszliśmy z gabinetu, badanie trwało 45 minut! A Jeszce po mnie pacjentka była! Z Ludzikiem wszystko ok! Wszystkie parametry i przepływy w normie  wymiary idealne jak na ten tydzień ciąży. Crl 65mm płci nie znamy. Na podstawie usg lekarz wykluczył ryzyko chorób. Mówił, ze mogę zrobić pappa, ze da 5% dodatkowej wiedzy. Ale skoro wszytsko w normie, odpuszczam temat. Ogólnie, to bardzo ruchliwe to nasze dziecko! I powiem Wam, ze nie dociera to do mnie! Naprawdę w brzuchu rośnie mi Maluch! Z pięknymi łapkami i nóżkami, noskiem itd i pięknie mu bije serce - jak w konskim galopie ale nie dociera! 
 
reklama
Do góry