reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
A ja się witam ze szpitalnego łóżka :-/
Przyjechałam wczoraj na konsultację do gina z bólem po stronie prawej i boli cały czas od wczoraj, a nawet przedwczoraj - kłuje i boli jak oddycham nawet - na wysokości kości biodrowej :-/ -prawdopodobnie kolka nerkowa :(
Ginka zrobiła usg - mam zastój moczu w nerce, poleże pewnie do poniedziałku i wypuszczą, a dostaje magnez, nospę i przeciwbólowe tabletki :-/
No i co jeszcze? Szyjka też się gince nie spodobała wczoraj, bo ma 27mm, więc nie jest za bogato, ale i źle nie jest :) ...ktg robią mi dwa razy dziennie, no i warunki i obsługa ok - jak w hotelu ;) ...pobrali wymaz z pochwy, porobili badania i czekam! Nic innego mi nie pozostało :)
 
No to masz Madziula atrakcje na weekend!! Mam nadzieję, że leki szybko pomogą i dolegliwości mina! No i szyjka niech też nie wariuje! Trzymajcie się tam ciepło, cieszę sie, że macie dobrą opiekę;)
 
Madziula_87 zdrówka który to tydzień ciąży ja też z tego co pamiętam w 25 tc miałam problem z nerka a raczej okropny ból, podobny do tego który opisujesz usg nerki wykazało naciek na nerce miałam wtedy bardzo podwyższone crp a szyjka to i tak masz sporo ja tylko na każdej wizycie słyszałam proszę leżeć bo już szyjki brakuje :-)
 
Bernadetko u mnie 27/28 tc, a ból póki co? nie bardzo odpuszcza :-/ ...mówią, że wyjde dziś, więc czekam na obchód, no a w domu - trzeba się będzie oszczędzać ;)
Anika dziękuję :)
 
Madziu będzie wszystko dobrze:)) lekarze na pewno wiedza co robią...
A ja dziewczynki masakrycznie meczylam się w piątek w nocy z zebem :(w sobotę dzwoniłam do kliniki stomat. Żeby mnie przyjęli wiec okazało się ze dwa zęby bolały dostałam znieczulenie miejscowe komputerowe, antybiotyki pod plaba, było masakryczne borowanie z pruchnicy wszystko pod mikroskopem robiła...
I teraz w końcu żyje jak człowiek niestety siódemka do kanałowego leczenia w maju kolejna wizyta.
Pani dr powiedziała ze głupota jest mit ze zęby nie robi się w ciąży uspokoiła mnie wszystko wytłumaczyła i powiedziała ze stan zapalny może bardziej zaszkodzić dziecku niż minimalna dawka znieczulenia czy antybiotyku nawet rentgen jest bezpieczny bo jestem cala zasłonięta a promień tylko na zeby pada ale i tak obeszło sie bez zdjęć:) niestety czekają mnie w maju...
Miłej Niedzieli dziewczynki:)
 
reklama
Madziula, jak sytuacja? Już po badaniach?

Kaiina, zawsze się coś przyplacze:/ mam nadzieję, ze teraz będzie spokojniej!

Gdzie się wszytskie pochowalyscie?
 
Do góry