reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki dziewczyny wy zawsze jesteście niezastąpione ;) dziś Hess polecę jeszcze do apteki po te krople i zapytam o to do płukania; ) bardzo mi pomaga theraflu zatoki,znalazłam w domu i patrze w składzie a tam paracetamol byłam pewna ze tam jest ibuprofen. Ale jeszcze jest dodatkowy skład i teraz sama nie wiem czy brać czy też nie ; ( głowa i zęby strasznie mnie bolą a apap działa tylko na chwilę. Dziś niestety do rodzinnego już nie zdążę.
 
reklama
24magda09 - i jak tam zdrówko? Coś lepiej? Idziesz jutro do lekarza?

Kwiatuszekq20 - hej, co z Tobą? Nie odzywasz się? Powiedz jak sytuacja u Ciebie????
 
Dziewczyny byłam dziś u lekarza dostałam jedynie krople do nosa na recepte a tak zakupiłam jeszcze tabletki do ssania. Dziś jeszcze kiepsko głowa boli ale mam nadzieję że już jutro będzie lepiej . Kochana dziś na bieliźnie zobaczyłam luteine ale nie koloru białego tylko taki beż czyli coś jest nie tak :( we wtorek dopiero wizyta ale mam nadzieję że to od luteiny.
 
Magda, zdrowiej! mam nadzieję, że choroba Ci odpuści szybko! kolorem luteiny się nie sugeruj, dopóki nie zmieni się na ciemniejszy jest ok! bez stresu:) wtorek już niebawem :*

Hess, jak się masz?
 
24magda09 - życzę Ci zdrówka, tak jak anika11 napisała, nie martw się tym beżem :)

anika11 - u mnie ok. Dobrze się czuję. Brzuch mi się zaokraglil nieco. Jutro idę do hindi, ale tylko z wynikami badań. A jak u Ciebie?
 
Madzia nie martw się kolorem ja też mam taki bezowy czasem nawet żółtawy a wszystko jest ok lekarz mówił ze kolor przez przyrost progesteronu może się zmieniać;) wiec się nie martw na zapas;))
 
Kochane jutro kciuki trzymamy za Hess i udaną wizytę ;-)



11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę


MARZEC

12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14- KATE23 - wizyta u pani dr ?
15- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
17- Kaiina - wizyta w Lux Med


KWIECIEŃ

4- Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę

PS. Jeśli kogoś pominąłam lub kogoś dopisać zgłaszamy :-)
 
Ostatnia edycja:
24magda09 zdrowiej kochana i na zapas się nie martw ;-)
Kwiatuszek co z tobą ? Odezwij się !
Anika11 Hess Kaiina jak tam dolegliwości ciążowe dokuczają bardzo ?
U mnie nic nowego nadal czekam na @ i ufam że będzie wszystko ok tym razem choć moje sny (to pewnie przez to ciągle myślenie o tym wszystkim) mówią co innego :-(
Ale jak nie ja to kto ? Tyle lat starań i mialabym się poddać ? O nie co będzie to będzie będę walczyć ;-)
 
bernadetta - na pewno będzie wszystko ok, sny interpretuje się odwrotnie, czyli jak śni się źle, to będzie dobrze ;)
Ja objawów ciążowych prawie nie mam. Tylko czasem odruch wymiotny (ale częściej od kasłania, ziewania, albo od gniecenia brzucha) i mam wrażliwe sutki, a jak zmarzną to bolą jak cholera. No i już nie wyrabiam ze sprzątaniem na jeden rzut, muszę robić przerwy, bo inaczej mnie brzuch ciągnie w dole.

Kilka dni temu kupiłam sobie swoje pierwsze spodnie ciążowe, bo moje, choć pasują, to jakoś już mnie uwierają w pasie :D
 
reklama
A ja oprócz powiekszonego i Lekko bolacego biustu żadnych objawów nie mam ;) chociaż mdli mnie od zapachu smazonego. Póki co nic nie przytylam, brzucha brak ;)
O wydolności organizmu nie będę się wypowiadać, bo ja typem k anapowca cały czas jestem. .

Bernadetta, aby odzwierciedlają nasze dzienne myśli. Nic dziwnego, ze dziwnie Ci się sni, skoro ten temat jest dla Ciebie tak wazny, no i wywołuje tyle emocji. Nie sugeruj się snami, wszystko się ułoży :)

Hess, kciuki za jutro :)
 
Do góry