reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej dziewczęta wszystkiego naj z okazji świata.
Sorkii że zwroce się do Hess ale mam problem i z tego co pamiętam Ty miała podobny.
W posiewie z kanału szyjki wyszła mi e.coli.
Mam mega stresa bo szykuje się do transferu w wawie ale nie wiem jak się pozbyć tego g...w na!!!! Zaczęła jeść furagine czy to wystarczy???
 
reklama
Iskra82 - mnie transfer odroczyli po 2 posiewach, bralam antybiotyki, ale ciągle ta bakteria była. W końcu lekarz stwierdził, że chyba jestem nosicielką i transfer będzie, ale pod osłona antybiotyku. Dostałam wtedy Augmentin. Generalnie wtedy lekarz mi powiedział, że oni nie robią posiewu przed transferem, a ja miałam zlecone od swojej gin.
 
Dziękuje ale mam mega dola w novum jestem u zygler więc tak jak ty☺ już z nią gadalam przez telefon i powiedziała mi że mam brać furagin, już lykam ale obawiając się że to za mało wrrr w sobotę jadę do wawy na pierwszą wizytę zobaczymy jak będzie.
Nigdy mi to gowno nie wyszło więc znów pod górkę!!!
 
Iskra82 - wiem co to znaczy czekać, ale co znaczy miesiąc przy całym roku?? Tak czy siak życzę Ci, by transfer odbył się już teraz :) A ile masz mrozaków, jakiej klasy?
 
Mam jednego klasy 4 AA więc mam nadzieję że to ten☺. To jest 3 moja procedura i zawsze kończyło się na jednym ale były niższej klasy.ostatnie podejście mam w wawie bo wczesnej dwa w innej klinice. Do stolicy dojezdzam 600 km ale no cóż czego się nie robi.oczywiście jeżeli będzie konieczność to poczekamy nie chce niczego zepsuć i chce zwiększyć ile mogę szans.
 
Iskra będzie dobrze:)))

Anika Hess jak się kochane czujecie ??:)

Magda24 kiedy dokładnie masz wizytę??:) jakieś mdlosci cię mecza?? Jak się czujesz???:)

Niebajka jak tam maleństwo i Ty oczywiście?:))

Bernadet dostałaś juz @???
Kate a ty jak tam w pracy czy na zwolnieniu?? @ po histero juz dostałaś?:)


Dziewczyny te suwaczeki chyba coś zle liczą ja jestem obecnie w 54dc a pokazuje mi 7t4d.. O co chodzi chyba ze liczyć nie umiem :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry