reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kaiina dużo zdrówka :) i za owocną stymulkę już zaciskam kciuki ;) ...po Depocie czułam menopauze (uderzenia gorąca, poty i ogólnie złe samopoczucie), ale dopiero po nieudanym transferze:hmm:
Witch witaj :) ...za jajeczka trzymam kciuki! Ja też podchodziłam w Parensie i też estradiol na początku był niziutki! Potem ruszył z kopyta i było sporo ładnych komóreczek :) w 1 procedurze (5 transferów) się nie udało (miałam 6 na 6 zarodków - program rządowy), ale w 2 procedurze przy pierwszym transferze się udało i noszę pod serduchem 17 tygodniowe Dziecię :rolleyes:
Aniko za twój najbliższy transferek też mocne kciuki nasze masz:biggrin2:
Kate za nowy plan i nowe podejście też mocniaste kciuczki
Hess, ale Cię ta @ w balona robi:hmm:
 
reklama
cześć dziewczyny witam nowe koleżanki na forum
U mnie po wizycie ok z maluszkiem ,ale spadły mi płytki krwi nie wiadomo czy przez ciążę mam powtórzyć jeszcze w poniedziałek badanie ,mój doktorek planuje 18, 19 lut skierować mnie do szpitala do Olsztyna z powodu tej cukrzycy no i tych płytek kawałek jest to ode mnie ,ale jakoś wytrzymam .Mały waży 1970 g widzieliśmy jak sobie jadł piękny widok i uczucie, życzę wam też tego dziewczyny żebyście i wy się doczekały :)
 
KasiaMakaronik Dasz rade:)) lekarz na pewno wie co robi ięc spokojnie zaraz będziesz tulić swoje maleństwo:))

Witch320 czekamy na wieści:)) oczywiście te dobre:):*

Hess ja @ jeszcze nie mam czuje tylko że nadchodzi:) myśle że w pn. albo wtorek już będzie:) u ciebie też:**
 
Witajcie Dziewczynki:)))my dzisiaj w rozjazdach dlatego pisze z opoznieniem.Wiesci znacznie lepsze:)ogolem jest 6 jajeczek :trzy wieksze o ile zapamietalam okolo 14mm????:)i trzy mniejsze ale dajemy im szanse.Dostalam kolejny Gonal i Gonapetyl i czekamy do wtorku.We wtorek musze zrobic juz badania przed punkcja zatem bedzie to prawdopodobnie koniec tygodnia:)Pani doktor powiedziala ze nie stawiamy na ilosc lecz chodzi nam o jakos...takze zobaczymy...:sorry:Madziula_87:))Witaj Kochana...Boze to cudowne!ciesze sie ze sie udalooo bardzo!
Hess trzymam kciuki za ta "malpe:);)@!!!"
KasiaMakaronik moja kolezanka miala bardzo podobnie i wdrozono jej leki i bardzo szybko sie to wyrownalo...zatem spokojnie Kochana naprawde...:wink:
 
Witch320 - no widzisz, nie ma czym się martwić. 677 jedn estradiolu to ładnie jak na ten dzień.....będzie jeszcze przyrastać. Przyjmuje się, że 200-300 jedn. estradiolu przypada na 1 dojrzałe jajko. A do punkcji muszą mieć chyba z 17-18 mm czy jakoś tak. Trzymam dalej kciuki za ładne jajka ;)
 
Jak na niedzielę przystało, jutro odpoczywamy :)

STYCZEŃ


11 - KasiaMakaronik - powtórka badań płytek krwi
12 - anika11 - criotransfer!!
12 - Witch320 - kolejna wizyta w trakcie stymulacji
13 - 24magda09 - criotransfer!!
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
18 - KATE23 - ustalanie nowego planu działania

LUTY

08 - Madziula_87 - połówkowe
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztynie
Hess - criotransfer !!

Dziewczyny, czy kogoś nie pominęłam ??
 
Witch super wiesci:)
Dziewczyny czyli jak 18stycznia mam wizytę to co dalej będzie dostane zastrzyki na stymulacje i tak co 3-ci dzień wizyta i kontrola estradiolu?? Ile taka stymulacja mniej więcej trwa?? Tydzień?? Półtora???
 
reklama
Witch witaj ;-) ja też z Rzeszowa , choć mi się nie udało w Parensie , (jak widać po Madziulce ) udaje się dziewczynom ;-) i wierzę ,że będziesz następna ;-) pozytywna i szczęśliwa mamusia ;-)
 
Do góry