reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anika 11:) Dziekujeee....wiem.Mnie juz zycie nauczylo pokory i czasami pewne rzeczy przybieraly taki obrot ze kiedys moi znajomi stwierdzili ze moge ksiazke napisac:-) :).Czekam na jutro,dzisiaj dawka zwiekszona zatem modle sie:sad:...nie ma chyba sensu pisac co sie czuje jak przychodzi @ bo kto jak kto ale wszystkie znacie to uczucie...ja po kazdej inseminacji bylam jak w amoku....moj mezczyzna smial sie a nieraz juz odchodzil od zmyslow ze "oszalalam"....""a tu nic...nadal pustka.
Kaiiina dziekuje:) trzymaj mocno!!! I wracaj do zdrowia:) tak jestesmy w Rzeszowie:))):-Dnie mamy wspolnego babe...ale moj partner ma z poprzedniego zwiazku dwojke.
Jejjj naprawde fajnie sie tu czuje....dziekuje:wink:
 
reklama
Kurka wodna super że jest tu tyle dziewczyn z Rzeszowa :))
Witch chyba każda z nas zna to okropne uczucie zbliżającej się @.. nieudane IUI nieudane IVF porażka za porażką ale ja mocno wierze w to że kadna z nam w końcu doczeka się swojego małego szczęścia:))) nie ma innej opcji...
 
Witch320 - w takim razie pozwolę sobie dopisać cię do naszego kalendarza, wtedy wiemy kiedy i za co trzymać kciuki :) Po jutrzejszej wizycie znowu możesz napisać kiedy masz kolejną wizytę. Trzymam kciuki za owocną stymulację :)

anika11 - nic mi nie mów o @...... Już mnie wnerwia. Do niedzieli mam zamiar brać Luteinę, potem odstawię, to może łaskawie się pojawi hrabianka....... To już raczej crio będę miała w lutym.

KasiaMakaronik - jak po wizycie, czekamy na relację?

kaiiina - kuruj się póki możesz, masz być zaraz zdrowa!! :)
 
Jutro trzymamy kciuki za Witch320 i jej piękny przyrost pęcherzyków :)

STYCZEŃ


09 - Witch320 - wizyta w trakcie stymulacji

11 - KasiaMakaronik - powtórka badań płytek krwi
12 - anika11 - criotransfer!!
13 - 24magda09 - criotransfer!!
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
18 - KATE23 - ustalanie nowego planu działania :)

LUTY

08 - Madziula_87 - połówkowe
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztynie
Hess - crio !!

Dziewczyny, czy kogoś nie pominęłam ??
 
Ostatnia edycja:
Hej jestem i ja:laugh2:

Witch320 witam w naszym gronie:cool2: tak jak napisała Anika na razie nie masz sie co martwic, organizm sie rozkręci :sorry: u mnie tez tak było;-) ;) najpierw mało drobnych pęcherzyków i lichy estradiol a ostatecznie podwyższyli dawki i było pobranych 11 pęcherzyków, więc nie tak tragicznie, oczekiwanego efektu niestety nie było, ale pani Dr twierdziła że sama stymulacja wypadła nieźle i teraz tez palnują mnie podobnie leczyc:-p i rzeczywiście ivf uczy pokory, o bardzo ... :cool2: ale spoko, damy radę:cool2:
Kaiiina zdrówka, zdrówka:biggrin2: ja jak zaczęłam stymulacje to czułam się świetnie na początku, aż byłam w szoku, potem stopniowo siadały mi baterie:ninja2:
Hess, Anika WIELKIE DZIĘKI ZA INFORMACJE:-D
Mam dobre wieści, dzwoniłam do Gamety i uwaga 18 stycznia (TAK już za 10 dni - nadal nie wierzę, że tak szybko:-p) mamy wizytę, na której liczę opracujemy plan działania:cool2: pani z recepcji pow że od razu zrobi się wszystkie badania, żebyśmy nic sami nie robili bo nie ma sensu, mam tylko zabrać cytologię:biggrin2: część badań na fundusz a część prywatnie- ok 700zł (trudno jakoś to zniosę:sorry:), ale tak się cieszę jakbym co najmniej była w ciąży:cool2: w końcu coś się ruszy:biggrin2: dzisiaj przepisowo dostałam @, także dobre i to nie musiałam się nakręcać bo już łapała mnie chandra:-( :( życzę miłego wieczoru:biggrin2:
 
Hess dziekuje bardzo za dopisanie do kalendarza:-D!!! i Wszystkim za kciuki :wink: bardzo sie przydadza!!!Oczywiscie ze dam znac co i jak.Jutro kolejne usg zobaczymy czy troszke urosly:sad:
Witaj Kate23:) bardzo mi milo:) ciesze sie z Waszych opini i doswiadczen to szalenie pomocne:)
p.s obiecuje iz bede pilnie wszystko obserwowac i czytac aby Was wszystkie "poznac":-D
 
reklama
Kate, no to będzie się działo! Szybko tą wizytą i dobrze, nie ma na co czekać ;) do RB się zapisalas? Dobrze, ze @ nie.robi psikusa...

Hess, no nie :/ ale Cię na próbę cierpliwości ta @ wystawia.... oby po luteinie przyszła!!
 
Do góry