reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

Trzymam za Ciebie wszystkie kciuki i nawet paluchy w stopach 🙂. Jesteś niesamowicie dzielna i pamiętaj, że wszystko się może zdarzyć 😘. Nie poddawaj się 🙂 ja jestem w ciąży 7 raz... Mam nadzieję, że w styczniu powitam drugie dziecko. Czasami te nasze komórki potrzebują wiary i niestety upartości w dążeniu do celu.
dziękuje 🥹 to naprawdę wspaniałe, jak odzywają się dziewczyny, które już się nie starają i okazuje się, ze mam całkiem spore kółko dziewczyn, które mi kibicują a ja nawet o tym nie wiedziałam 🥹
 
reklama
😂😂Ale nie wiesz kiedy dostaniesz okres po punkcji 😀
tak, tylko to mnie ratuje. No i to, że po tych hormonach też nie wiem czy owulka będzie tak idealnie jak zawsze. Bo ogólnie przy normalnych cyklach owulacja mi się z reguły zgadzała z kalendarzem. Trudno, jak się przesunie o miesiąc to się przeusnie i nie chce mi się już martwić, za dużo zmartwień mam związanych z tym wszystkim.
 
tak, tylko to mnie ratuje. No i to, że po tych hormonach też nie wiem czy owulka będzie tak idealnie jak zawsze. Bo ogólnie przy normalnych cyklach owulacja mi się z reguły zgadzała z kalendarzem. Trudno, jak się przesunie o miesiąc to się przeusnie i nie chce mi się już martwić, za dużo zmartwień mam związanych z tym wszystkim.
Afirmuj owulację na każdy dzień tylko nie wtorek, może mózg przekona Bożenkę i będzie git! 🙈 a z resztą, małe kroczki, najpierw poczekaj na okres po punkcji ☺️
 
Afirmuj owulację na każdy dzień tylko nie wtorek, może mózg przekona Bożenkę i będzie git! 🙈 a z resztą, małe kroczki, najpierw poczekaj na okres po punkcji ☺️
Warto dopytać w klinice jaką mają politykę. U mnie np. w niedziele są dyżury, więc w najgorszej opcji transfer wykonuje inny lekarz, ale nie ma opcji, że cykl przepada.
 
Afirmuj owulację na każdy dzień tylko nie wtorek, może mózg przekona Bożenkę i będzie git! 🙈 a z resztą, małe kroczki, najpierw poczekaj na okres po punkcji ☺️
Narazie to priorytetem jest, żeby był jakiś zarodek, bo jak nie będzie to już obojętnie kiedy ta owulacja będzie....
Warto dopytać w klinice jaką mają politykę. U mnie np. w niedziele są dyżury, więc w najgorszej opcji transfer wykonuje inny lekarz, ale nie ma opcji, że cykl przepada.
U nas z tego co wiem, nie ma w niedzielę dyżurów.
Kurde, ale tak z ciekawości, czemu nie można tego transferu zrobić dzień wcześniej lub dzień później?
 
My byliśmy wczoraj na kwalifikacji. Patrzyłam na listę badań z pierwszej strony tego wątku i byliśmy przygotowani na taki wymaz. Ale okazało się, że w jego przypadku chcą tylko te choroby zakaźne z krwi.
U mnie robili choroby zakaźne, biocenozę, i wymaz z szyjki.
na tej karteczce z badaniami od kliniki tez u nas były wpisane wymazy u mężczyzny, ale Pani je skreśliła i powiedziała, ze ich nie trzeba. Wiec może one są w jakichś określonych przypadkach? Albo były konieczne ale już nie są?
 
reklama
Do góry