reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jutro trzymamy kciuki za KasięMakaronik :)

STYCZEŃ


08 - KasiaMakaronik - wizyta u gina prowadzącego ciążę

12 - anika11 - criotransfer!!
13 - 24magda09 - criotransfer!!
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

Hess - crio!! (ew. początek lutego)

LUTY

08 - Madziula_87 - połówkowe

Dziewczyny, czy kogoś nie pominęłam ??
 
Dobry wieczor:)

.....ufff nawet nie wiem od czego zacząć.:)Chcialabym przywitać wszystkie "walczace" i te ktore juz szczesliwie wygraly:)Bardzo sie ciesze i gratuluje:)
Ja niestety nadal walcze...choc juz czasami skladam bron...:(
Jestem wlasnie w trakcie stymulacji przed pierwsza punkcja...nie wiem jeszcze o tylu rzeczach,szczegolach...ucze sie z kazdym dniem...i ciesze sie ze jestem tutaj.
Boje sie szalenie!!!!Dzisiaj mialam wizyte tomoj 6 dc...i jajeczek jest malo i jak o pani doktor okreslila "drobizna":(zbadano mi estradiol i wynik to 213pg/lm....powiedzcie prosze czy to dobrze...czy fatalnie?troche sie jeszcze gubie w tym wszystkim...Biore gonal tylko dawka zostala zwiekszona do 175 z 150...oraz gonapetyl
 
Ojjj cos moj tablet zaszwankowal:)......zatem prosze dajcie znac czy to powod do zmartwienia....bardzo boje sie ze nic z tego nie bedzie....:(
Pozdrawiam Was wszystkie i dobrej,spokojnej nocy zycze:)))
 
[QUOTE="
MadziuRz gratulacje:))) ile juz ma twój synus?? I jak ma na imię:))[/QUOTE]
Ma na imię Kacperek a wczoraj skończył 1,5 miesiąca ;-) teraz czas leci najgorzej z oczekiwaniem było ;-)
Zastanawiam się jak to jest z wybraniem zamrożonych komórek ? w Wawie mamy 2 słabiutkie i jedną mocniejszą i nie chciałabym je zostawiać .....
 
Madziulka Rz - oocytów to już full płatne. Rozmrażanie, zapladniali itd. To już w program nie wchodzi.

Witch320 - witaj na forum :) Kochana, nie martw się ilością jajek, to dopiero 6dc,leki zwiększone, zobaczysz, będą ładnie rosnąć. Poza tym pamiętaj, że nie liczy się ilość a jakość. Ja miałam pobieranych po ponad 20 komórek, a zarodków nie było finalnie. Więc bądź dobrej myśli :)
A co u Was jest przyczyną in vitro, ile macie lat i gdzie się leczycie? Idziesz krótkim protokołem?
Powodzenia!
 
Hess dostałam leki bo prosiłam żeby nie dawał mi antybiotyków bo podchodzimy do in vitro :) powiem szczerze nie spodziewałam się u niego tak miłej reacji... (lekarza rodzinnego)
dostałam sprej axopolis na gardło i cirrus na katar wczoraj zażyłam i dziś do żywych wracam:))

Madziula RZ cudne imie :)) kurcze po porodzie tak szybko te dzieci rosną nim się obejrzysz a za panienkami bedzie latał:)))) widzę to po moim rodzeństwie:) a jest ich 4...i ja najstarsza:))

Witch320 witam się i ja ja tak samo trafiłam tu od niedawna :) i powiem ci że w tych wszytskich spr. też jestem ciemna ale mamy tu dziewczyny one zawsze pomogą:cool2: do jakiej kliniki chodzicie własnie napisz coś o sobie:))

KasiaMakaronik daj znać jak po wizycie:)))
 
Dzien dobry Dziewczynki:)))chcialam dodac te informacje pod moim profilem ale chyba nie rozkminilam tego jeszcze:)
My to troche takie "dziadki juz;))"Ja ma juz 37…lat a moj partner 45:)i po przejsciu przez niemalze wszystkie badania z medycznego punktu widzenia jestesmy zdrowi...podejrzewano u mnie niedroznosc jajowodow ale po laparoskopii wszystko jest o.k....cierpie na niedoczynnosc tarczycy na ktora lecze sie juz od ponad 6 lat...mialam rowniez problem z prolaktyna.Wyniki byly jak z kosmosu.W miare po leczeniu znormalizowalo sie to i jest dobrze.
My idziemy ktotkim protokolem...bralam antykoncepcje przez ponad miesiac i w 2dc dostalam gonapetyl a od 3 dc wlaczony zostal gonal w dawce 150 a od 7 dc na 175 ze wzgledu na wlasnie ilosc i wielkosc komorek....w sobote kolejna wizyta i badanie estradiolu i nie ukrywam ze martwie sie tym.
Udalo nam sie dolaczyc do rzadowego programu dzieki naprawde swietnemu lekarzowi ktory walczy znami.My jestesmy w Parensie i powiem iz na chwile obecna nie mam zastrzezen.
Ciesze sie ze tu trafilam:))i trzymam kciuki za Was wszystkie...:happy2: bardzoooooooo
P.s przepraszam za interpunkcje ale tablet to troche prehistoryk:laugh2:
 
hej :)

Hess, @ dotarła?

Witch, witaj :) myślę, że nie masz powodów do niepokoju. tp tak naprawdę pierwsza weryfikacja, a teraz po zwiększeniu dawki gonalu estradiol skoczy w górę. w 6dc nie mogło być inaczej niż "drobizna" ;) przecież tzreba czasu, by irpsły :) Pamiętaj, że na jeden dojrzały(!) pęcherzyk przypada około 200j, ale to ocenic mozesz dopiero po punkcji. I naprawdę nie ma co iść w ilość! ważne, by byłą tam jedna dobra. niestety, zdarza się czasem, że popbiorą 20 pęcherzyków, a tam 5 komórek zdolnych do zapłodnienia. bo niestety, pęcherzyk nie równa się komórce ;/
ja na 15 pobranych pęcherzyków miałąm 8 komórek, z czego 5 nadawało się do zapłodnienia, a z tego powstały 3 zarodki.
niestety, ivf uczy pokory i t co na poczatku może się wydawac sukcesem, moze zmienić się w porażkę... i odwrotnie

tymczasem kciuki za owocną stymulację i głowa do góry :)

Kaiina, jak się czujesz? leki pomagają?

ja od wczoraj już na duphastonie i prolutexie. z torbami pojde przez te zastrzyki, ale wierzę, że bedzie ok!
 
reklama
Witch320 w Rzeszowie??:)
Nie takie dziadki;) a macie jakieś babe juz??kurcze każda z nas ma swoja historie...
To trzymamy kciuki za jutrzejszy estradiol:)

Anika ślicznie dziękuję:)) ale juz lepiej, troszkę pociągająca jeszcze jestem;))
w poniedzialek juz do pracy.
Dziewczyny czy to możliwe ze przez ten decapeptyl depot nic mi się nie dzieje itd a nawet wręcz odwrotnie świetnie się czuje:)pryszcze z pleców i szyi (przez PCOS) Poschodzily :)))
 
Do góry