reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anika cieszę się, że udało Ci się tak szybko z tym wynikiem... zaciskam kciuki za podejście :)
Kaiiina dziękuję :) u mnie wszystko ok! Leci 17 tydzień i umówiłam już połówkowe na 8.02 :) ...za twoją stymulkę też mocno trzymam kciuki ;) mi Klinika szczęście przyniosła - przyniesie i Tobie :)
Hess, Magda i cała reszta za Was też mocno trzymam zaciśnięte :)
 
Odpoczywamy aż do piątku :)

STYCZEŃ

08 - KasiaMakaronik - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - anika11 - criotransfer!!
13 - 24magda09 - criotransfer!!
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

Hess - crio!! (ew. początek lutego)

LUTY

08 - Madziula_87 - połówkowe

Dziewczyny, czy kogoś nie pominęłam ??
 
Hess, czytam, że bierzesz luteinę? niech już ta Twoja @ przychodzi!!!! no gdzie ona się podziała? zamarzła czy co?

Madziula, cieszę się, że z Tobą i Maleństwem wszytsko dobrze:) już połówkowe? rośnijcie zdrowo :)

MadziulaRz, super, że się odezwałas :) Mały to juz całkiem duży chłopak :)

kaiina, też mnie zastanawiało to doejżdżanie na zastrzyk ;)

u mnie z nowości lekowych zamiast luteiny będzie 3*1 duphaston i 1*prolutex, czyli uderzeniowa dawka progesteronu. ostatnio miałam tylko luteinę 3*1... oby to coś dało!
 
Kate23, rzadnego z tych badań nie robiłam na nfz i zadnego nie robiłąm w Gamecie. Prawie wszytskie w Diagnostyce. Koszt wszytskich to jakieś 500zł, wirusówki są jednak drogie :/
od lekarki możesz dostać skierowanie na te wirusówki, które robiłąs do wczesniejszej kwalifikacji - wtedy zrobisz je za free w Gamecie na miejscu.
powodzenia w piątek :)

magda24, to będziemy się razem emocjonować :)
 
reklama
Madziula cieszę się ze u was w porządku:))
Mam nadzieje ze pierwsze podejście będzie efektywne i spotkamy się razem z naszymi brzuszkami:) dzisiaj o Was myślałam mialam dzwonić ale stwierdziłam ze choroba mnie bierze i lepiej żebym cię nie zaraziła:)) mam nadzieje ze innym razem:)
Anika za Ciebie i Magdę mega kciuki :**
Dziewczyny czyli jak liczyłam to 19 stycznia mam się zgłosić do kliniki na USG estradiol i LH chyba ze@ odziwo szybciej mnie zaskoczy:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry