reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Madziula_87 - oooo, wreszcie ktoś tu zajrzał :szok:
nooo... kiedyś tyle tu Kobietek pisało, a teraz takie pustki :sorry: ...ja byłam na pobraniu krwi właśnie... jade do pracy już, a od tygodnia przeszło męczą mnie nudności, wymioty (przez pierwsze 4 dni na szczęście tylko) i ogólnie czuję się słabo, nogi z waty i kręci się w głowie... jednym słowem objawy na całego, które dają nieźle popalić :baffled:
 
No kochane mały nasz siedzi na całego:-) ani widu ani słychu by chciał wychodzić. Szyjka trzyma, nie skruciła się tylko zmiękła.... Jak tak dalej będzie to wizyta za 2 tygodnie i decyzja o wyciąganiu małego:-) choć nie taki mały już 3100 waga:-)
 
Madziulka trzymaj się, wiem co to znaczy, mdłości miałam przez 3 miesiące, ale niech cę Cię straszyć:-)
Hess pierwszy termin za jakiś tydzień a drugi za 2 tygodnie, a mały wyznaczy pewnie swój:-)
 
Madziulka jak ten czas zlecial, za chwilę będziesz tulic synka :-D
Do mnie zawitała szanowna, więc 20 listopada wizyta i zobaczymy kiedy, co i jak? ;-)
 
Dziś trzymamy kciuki za 24magda09
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif



LISTOPAD


10 - 24magda09 - wizyta u lekarza prowadzącego

16 - OlaSzy - podglądanko w brzuszku + ostatnie badania przed porodem
16/23 - Madziulka Rz - rozpakowuje się
19 - Hess - powrót do walki z nowym planem
20 - DW87 - ustalenia do crio
23 - Madziulka Rz - ostatnie spotkanie w brzuszku ??
27/ 14.12 - OlaSzy - rozpakowuje się
29 - Madziula_87 - podglądanie Maluszka


Dziewczyny, czy kogoś dopisać do kalendarza ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
24magda09 - od razu po wizycie napisz nam co i jak :tak: Czekamy z niecierpliwością!

DW87 - jesteś wpisana na oficjalną datę w kalendarzu!
 
Do góry