reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziś trzymamy kciuki za 24magda09
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif



LISTOPAD


10 - 24magda09 - wizyta u lekarza prowadzącego

16/23 - Madziulka Rz - rozpakowuje się
19 - Hess - powrót do walki z nowym planem
20 - DW87 - ustalenia do crio
23 - Madziulka Rz - ostatnie spotkanie w brzuszku ??
29 - Madziula_87 - podglądanie Maluszka


Dziewczyny, czy kogoś dopisać do kalendarza ??

Ja mam 16.11 wizytę u ginekologa - podglądanie plus wykonanie ostatnich badań do porodu. Cholerka, kiedy to zleciało?:sorry:
 
reklama
OlciaSzy - kurcze, to lada chwila można powiedzieć !!! Super. Ten czas zaiwania bardzo, mam nadzieję, że ja też będę miała takie odczucia będąc już w ciąży, hehe. W przyszły czwartek idę już na wizytę i będę wiedziała czy i jaki mam Menopur do brania, to zgłoszę się do Ciebie :). A Ty jaką dawkę masz Menopuru? 600 czy 1200?

AAAA i na kiedy masz termin porodu?
 
OlciaSzy - kurcze, to lada chwila można powiedzieć !!! Super. Ten czas zaiwania bardzo, mam nadzieję, że ja też będę miała takie odczucia będąc już w ciąży, hehe. W przyszły czwartek idę już na wizytę i będę wiedziała czy i jaki mam Menopur do brania, to zgłoszę się do Ciebie :). A Ty jaką dawkę masz Menopuru? 600 czy 1200?

AAAA i na kiedy masz termin porodu?
Hessiątko moje, chyba 600. Ja mam pozytywne odczucia w sprawie Twojej nowej drogi, teraz masz nieograniczone opcje, żaden program i "normy" nie będę Cię ograniczać, UDA SIĘ! :-)

a poród.. hm.. z OM - 14,12, ale USG wskazuje na 27,11:sorry: ciało daje sygnały, że w każdej chwili mogę rodzić:confused2: więc pewnie wyjdzie tak, że przed świętami urodzę:-D
 
OlaSzy - to blisko mojej daty urodzin, ja urodziłam się 6 grudnia w Mikołajki, więc strzelce są the best!!:-D

Madziulka Rz - mam nadzieję, że maluch pójdzie po rozum do głowy i sam z siebie dojdzie do wniosku, że pora zobaczyć światło dzienne i RODZICÓW :tak:
 
Madziulka, co się będziecie spieszyć? Poczekajcie na nas:-) wytrzymasz jeszcze 1,5 tygodnia, aż będę "donoszona"? I wtedy razem pękajmy.. :-) w kupie siła!

Hess, męża siostra przewiduje, że 17.11 urodzę ( w jej urodziny ) i cały czas to powtarza, wszystkich w rodzinie poinformowała:-) a jak wczoraj jej przez telefon mówiłam, że źle się czuję i chyba będę zaraz rodzić, to zaczęła panikować "Nie, nie, nie, zabraniam, nie nie! jeszcze tydzień, ale nie teraz!):-D
 
OlaSzy - ahahaha, no nie możesz jej rozczarować!! :-D Ja podobno byłam zamówiona przez babcię. Bo były już 2 wnuki u mojej cioci, więc mama miała urodzić dziewczynkę 6 grudnia, ciemne włosy, ciemne oczy i ....... oto jestem ;-). Ale jak rodzice wcelowali w termin to nie wiem :-)
 
hha Ola może masz rację ;-) ostateczny termin do którego może siedzieć w brzuszku to 6.12 , w tym dniu o ile wcześniej nie wyjdzie zostaje na siłę wyciągany po terminie ....
więc jak widzisz termin terminem a maluchy same decydują ;-) jak dla mnie 22 może wychodzić , bo strzelcem by był dla mamusi , złe doświadczenia ze skorpionami hahah
 
Hej kochane. Hess już po wizycie no i czekamy... ;) tak jak pisałas od 2dc tabletki mam 3 rodzaje, 12dc na podgląd i jak dobrze pójdzie 15-16 dc transfer. Najpierw podadzą jednego zarodka jeśli się nie uda to wtedy podadzą 2☺☺ tak są pomrożone, jeden pojedynczo a dwa są razem. Wszystkie są 5 dniowe i chyba klasy BA jak dobrze usłyszałam.
 
reklama
Do góry