reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

DW87 - aaaaa, no to się w głowie nieco rozjaśniło, hehe. Tak, luteina to na uregulowanie cyklu. Ja zawsze biorę przed podchodzeniem do tych wszystkich procedur, żeby wiedzieć jak planować wizyty, bo tak to mam nieregularnie @.
 
reklama
24magda, ja miałam crio w 23dc. od 2dc estrofem, w 13dc podgląd i 10dni pózniej transfer. późno mi się wydawało, ale na sztucznym cyklu widocznie tak mozna.


DW87, Twoje wytłumaczeni jest całkiem logiczne. MAm nadzieję, że @ nie zrobi Ci jakieś psikusa i wszystko pójdzie zgodnie z planem!

Hess, jak u CIebie? wizyta zaklepana? emocje są?
 
anika11 - wizyta zaklepana, emocji jeszcze nie ma. Mam tylko nadzieję, że będę miała wszystkie wyniki do czasu wizyty :-D Chciałabym już zacząć całą tą procedurą, bo wieje nudą. Swoją drogą, jak to człowiek się przyzwyczaił do ciągłych starań, badań, wizyt lekarskich.....bez tego jest tak jakoś... DZIWNIE. :-D
 
Kurcze dziewczyny,
Mam super sposób na bolący ząb - od teściowej. Nie wierzyłam jej, ale właśnie zastosowałam. Trzeba na ten ząb położyć goździk, taki trochę rozgnieciony i już po 5 minutach czuje, ze ból zaczyna odchodzić :)
 
Jutro trzymamy kciuki za Madziulkę Rz i prawdopodobnie ostatnie spotkanie w dwupaku na usg :tak:


LISTOPAD



09 - Madziulka Rz - chyba ostatnie spotkanie w brzuszku

10 - 24magda09 - wizyta u lekarza prowadzącego
16/23 - Madziulka Rz - rozpakowuje się
19 - Hess - powrót do walki z nowym planem
23 - Madziulka Rz - ostatnie spotkanie w brzuszku ??
29 - Madziula_87 - podglądanie Maluszka
DW87 - crio !!!!


Dziewczyny, czy kogoś dopisać do kalendarza ??
 
Ostatnia edycja:
Pewnie wiecie, ale i tak wkleję :tak:

Zembala podpisał kolejną edycję programu. In vitro będzie refundowane


oraz info ze strony na FB Stowarzyszenia "Nasz Bocian":

Zbierając w jedną całość wszystkie dobre wiadomości, aby łatwo się było zorientować, kto ma już zezwolenie na wykonywanie procedur in vitro i inseminacji, zamieszczamy spis ośrodków, które poinformowały Stowarzyszenie o otrzymaniu zezwoleń od Ministerstwa Zdrowia. Lista będzie uzupełniana na bieżąco, jeśli tylko pozostałe ośrodki poinformują nas o kolejnych dobrych wieściach:
invimed
Novum
Klinika Gameta
Gravida Płock
Zięba Clinic
Salve Medica Łódź
Płodność w moich rękach - FertiMedica
Centrum Medyczne Angelius Provita
Invicta
Gyncentrum Katowice
Polmedis Wrocław
ARTVIMED - Leczenie Niepłodności
VitroLive
Macierzyństwo
Kriobank
Ivita
Artemida
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry