reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

STYCZEŃ

30 - Hess - początek stymulacji
31 - ilka_a - udany crio transfer

LUTY

13 - Ewciak30 - wizyta u gina prowadzącego


OlaSz
- lekarz w klinice powiedział mi, że tak wysoki poziom AMH z jednej strony jest dobry, bo to oznacza, że mam duże rezerwy pęcherzyków, ale z drugiej - trzeba ostrożnie ze stymulacją. I tak postanowił, że pójdę długim protokołem. Najpierw były antyki, potem gonapeptyl i w końcu menopur + gonapeptyl. Zaczął od małych dawek Menopuru, okazało się, że marnie reaguję. W końcu dał duże dawki i zareagowałam. Cała stymulacja trwała aż 23 dni, naprodukowałam 27 jajec, z czego 12 było dojrzałych. Z 6 jajek zapłodniły się 4 i po 2 dobach przestały się dzielić i nie miałam żadnych zarodków. Za to dorobiłam się hiperki.

Teraz ruszam z krótkim protokołem i mam nadzieję, że ten będzie szczęśliwszy. Zobaczymy!

Myślę, że trudno z góry określić, który będzie lepszy......lekarze też muszą się zorientować jak pacjentka reaguje.
 
reklama
agulla84 - bo długi się nie sprawdził, długo nie reagowałam na stymulację, miałam hiperkę, nie miałam zarodków. Teraz chcą od razu zacząć od dużych dawek i uchronić mnie przed hiperką, dostałam też wit. na poprawę jajek. Może teraz się uda, lepiej zareaguję.
 
Ja sie nie znam ... Tylko lekarz mi tak mowil bo moje amh ponad 8 . A i tak mialam przed punkcja estradiol 13200!! Ale dostalam od razu dostinex i bylo ok. A objawow hiperki nie mialam w ogole
 
Hess Kochana gratuluję kalendarza :tak: wiem ,że już nie raz pisałąś co na poprawę jajec , ale napisz proszę raz jeszcze bo nie mogę odszukać :zawstydzona/y:

OlaSzy ja mam AMH ponad 13, ale najlepsze jest to ,że wzrosło dwukrotnie w ciągu dwóch miesięcy ....i bądź tu człowieku mądry :baffled:
 
Daiewczyny mam straszny dylemat otóż przy podawaniu clexane nie dokończyłam dawki bo zobaczyłam ze pęcherzyk jest ( teraz wiem ,ze nie trzeba go usuwać ) i wyjęłam igle :/ i teraz nie wiem co mam robić czy to zaszkodzi czy dostrzyknac.Dodam ,ze dodatkowo mam acard ...
 
reklama
w sumie raz wyjętej igły nie powinno się wkłuwać po raz kolejny ( możliwość zakażenia ) , ale ogólnie można dostrzyknąć . Najlepiej inną igłą:-)
 
Do góry