reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

KATE23 - współczuję hiperki, wiem co to znaczy, a miałam dość ciężki stan. Szkoda, że wszystko odwlecze się w czasie, ale ważne jest żeby organizm doszedł do siebie i wtedy zarodeczek pięknie się zagnieździ :). A maluchy z pewnością Cię nie zawiodą. Ja też miałam mieć transfer w innym terminie, teraz pewnie też będę miała z mrozaczków......o ile będą. Trzymaj się Kochana!
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Wielkimi krokami przygotowujemy się do drugiej wizyty w Gamecie. Czekam tylko na @ bo mam się zjawić w pierwszych dniach cyklu. Porobiliśmy badania - FSH 4.0 AMH (co mnie bardzo niepokoi) 14.4 - w toku badania na HIV, żółtaczki i inne ...
Czy którakolwiek z Was miała tak wysokie AMH? Czytałam tylko przypadki o niskim wyniku (modliłam się, żeby mieć powyżej 2 i gdzieś tam na górze zbyt dobrze mnie posłuchali..). Miałam już epizod z PCO, rok temu przechodziłam laparoskopie.. nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Niech już @ przychodzi, bo tylko się denerwuję i czytam forum od pierwszej strony :|
 
OlaSzy ja też mam podwyższone AMH- podobno to oznaka PCO
Kate23 najważniejsze jest zdrowie, odpoczniesz zregenerujesz siły i w następnym cyklu wrócisz po maluszka
 
Dziewczyny, jeśli wolno, to z EwciąK30, jakiś czas temu mówiłyśmy, że przejmę kalendarz od swojego 1 DS :D. Więc jeśli się zgadzacie i EwciaK30 nadal chce oddać kalendarz, to się za to biorę już dziś :D

Napiszcie mi czy się jakieś terminy zmieniły, albo doszły !!

STYCZEŃ

30 - Hess - początek stymulacji

LUTY

13 - Ewciak30 - wizyta u gina prowadzącego
 
sham - mam nadzieje, że to PCO i podwyższone AMH nie wpłynie na przebieg programu.. Za długo czekałam, za długo walczyłam, żeby już na półmetku pojawiły się kolejne komplikacje..
 
OlaSzy - z tym PCO to tak naprawdę nie wiadomo. Jedni lekarze mówią, że ma się typowe PCO, inni że podejrzenie. Ja mam typowe PCO (tak mi wszyscy lekarze mówili, miałam laparoskopię), ale jak wyciągałam dokumentację do in vitro, by mieć na kwalifikację, to w zasadzie prawie wszędzie widnieje "podejrzenie". Chyba lekarze boją się napisać jednoznacznie, że się to ma, bo wtedy jest to choroba przewlekła i są leki na refundację.....ale pal licho. Coś jest nie tak. Ja mam AMH 29,12........więc dużoooo.
 
Hess to bardzo dużo! Czy to ma wpływ na drogę w procedurze (krótki / długi protokół ? Na czym to tak właściwie polega - wiem, że dowiem się za 2 tygodnie, ale wolę już teraz się zapoznać ze wszystkim by później wiedzieć jakie zadawać pytania).
 
Witam dziewczynki:):-)

Przeczytałam wszystkie zaległości i powiem Wam, że działo się trochę przez ostatnie dni.

Hess - super, że przejmujesz kalendarz, nie to, żeby mi ciążył, absolutnie, tylko wierzę mocno, że Tobie przyniesie szczęście - tak samo, jak mi:tak:

Kate23
- dobrze, że odpoczniesz, należy Ci się, a za miesiąc wypoczęta i zregenerowana podejdziesz do szczęśliwego transferu. Zobaczysz, że się uda.

Karusia28 - dobrze gadasz, to będzie szczęśliwe podejście dla Was obu:-)

Kasik36 - co tam u Ciebie, jak się czujesz?
 
reklama
EwciaK dziekuje czuje sie ok tylko swedzenie skory mocno mi dokucza. Mam teraz tyle obowiazow, ze nie mam czasu myslec o ciazy. Mam nadzieje, ze niedlugo wszystko sie unormuje i zajme sie tym co najwazniejsze :)

Hess zycze by kalendarz przyniosl Ci szczescie :)
 
Do góry