reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witajcie
mam pytanie o wyniki badań , które mnie niepokoją . A dotyczy wyników AMH , które przez okres 11 miesięcy wzrosło z 8,0 do 9,5 . Czy oznacza PCO? jeśli nie miałam stwierdzonego przez żadnego lekarza?
 
reklama
sham pytałam i moja dr powiedziała ,ze no-spa powinna pomoc i tym razem jednak pytałam o relanium ,wiec mam wziac w dniu transferu i trzy dni po transferze i to tez ma pomoc . A ty jak czesto bierzesz magnez ?bo zastanawiam sie czy nie wziac ,specjalnie kupiłam .
Madziulka ja nie mam pojęcia jakie normy sa przy PCO ,wiec nie pomogę :(

U mnie endo wzrosło ,wiec w sobotę zabierzemy jednak maluszki :)
 
Dziewczyny, przepraszam że tylko o sobie, ale muszę się wygadać bo oszaleje:wściekła/y: otóż nie było transferu:zawstydzona/y: moje bóle totalnie @owe to prawdopodobnie hiperstymulacja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cały czas się utrzymują boli mnie brzuch, w krzyżu:-:)-:)-( normalnie jakbym za sekundę miała dostać okres choć to teoretycznie niemożliwe, a czuję że dostane:no::no: pani dr przełożyła wszystko na czwartek bo może mi przejdzie (choć wątpie bo gdzieś tam jest odrobina płynu chyba w macicy tak usłyszałam) i o ile moje zarodki przetrwają bo będą je hodować do 5 doby (na razie mamy 3 sztuki BB i 3 sztuki CC) pani z labo jest dobrej myśli bo na 3 dobe to bardzo jej się podobały,ale niewiadomo co bedzie do czwartku - chcieliby zrobić transfer, ale ja przeczuwam że nic z tego nie będzie:-:)-:)-( jestem załamana bo jak mi padną moje zarodeczki to nawet na crio mi nic nie zostanie na przyszły cykl i będę musiała zaczynać wszystko od nowa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Boże myślałam, że jak u mnie wszystko ok tylko mamy problem z nasieniem to nie będzie żadnego problemu, a tu ciągle coś:no::no::no::no: mam najgorsze przeczucia:-:)-( nie zanudzam, dobranoc:-(
 
Kate nawet jak odrocza transfer na kolejny cykl to sie nie martw, zarodeczki napewno dotrwaja do mrozenia. Przy hiperce lepiej nie ryzykowac transferu, szkoda zmarnowac zarodek. Bedzie dobrze, MUSI byc :)
 
Kate23 Nie denerwuj się. Jeżeli jutro będziesz miała transfer to lepiej co byś była spokojna i zrelaksowana. Maluszki na Was poczekają . Nić innego do roboty nie mają :-D. Będzie dobrze . Dlaczego niby miało by być inaczej :)
 
Kate23 jesli masz hiperke ,to tak jak Kasik36 mowi szkoda zmarnować zarodeczek, a o maluchy sie nie martw skoro embriolog sie podobały to nie mozesz myślec ,ze nie dotrwają. Głowa do góry i myśl pozytywnie :)
 
Wynik mej wit. D 7,94 :/ powinnam mieć 30 . Jutro wizyta u rodzinnej doktorki i bedzię mi przepisywać jakiś specyfik na podniesienie tej witaminy w organizmie.

Mam nadzieję że to było przyczyną Naszych niepowodzeń. Teraz to się już zapewne wszystko uda :)
 
Kochane a propo tej witaminy D. To tak na logike , gdyby jej niedobor rzeczywiscie mial taki ogromny wplyw na zagniezdzenie zarodka to 90% ludzi nie mialoby potomstwa ....bo wg doniesien taki odsetek ludzi ma niedobor owej witaminy. Jakos w to ciezko mi uwierzyc :)
 
reklama
Witam ponownie, dziewczyny ja mam jeszcze do was takie pytanie czy któraś się leczy w invimedzie we Wrocławiu bo interesuje mnie jaki jest koszt leków do stymulacji, czy ciągle się wpłaca te 4000 czy juz coś obniżyli be podobno leki są juz tańsze? I jeszcze jedno pytanko jak się czeka na refundacje rok czy te badania co robiłam do kwalifikacji nie będą juz zbyt stare???
 
Do góry