reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzień doberek kobietki :) ja również trzymam kciukasy za wizyte Kotusi :)
Bernadeta_76 gratuluje Ci Twojego cudu :tak: Bardzo mi miło że odezwałaś się mimo że jeszcze nie chciałaś. Na prawdę dałas mi iskierke nadziei :tak: Mam nadzieję że i dla mnie los postanowi być łaskawy. Z niecierpliwością czekam na telefon z gamety, wierzę że się uda.
Smerfeta ostatnio sprawdzałam tarczyce 2 miesiące temu i moje TSH było 2,8 dostałam większą dawke euthyroxu 125:szok: a zaczynałam od dawki 30 i co chwile wicej więcej i więcej :zawstydzona/y:
Genna przy pierwszej stymulacji miałam ładny wynik. miałam 14, albo 17 komórek z czego 10 było prawidłowych, zapłodniło się 5 (jedą mi podali, 2 udało się zamrozić) dwie nie dotrwały do mrożenia) w sumie miałam 2 transfery bo 3 zarodek nie przezył rozmrażania
Danii mam nadzieję że będzie tak jak mówisz, cała moc pozostanie w tym jednym:)
Gizas kurczę..to powiedz mi o co tam chodzi? czy to żle przeprowadzona stymulacja? Czy faktycznie ten menopur mi nie służył? Boje się że wpadłam z rynny pod deszcz :( Kliniki już nie mogę zmienić...:( a może przy drugim podejściu zmienić lekarza? ale na którego?
Madziula no u Ciebie menopur sprawdził się w 100 procentach ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziula ja też czytam i ryczę też mi się podoba to co napisała Bernadetka której gratuluję:-) trzeba wierzyć bo ciąża to nasz priorytet
Enni przykro mi że z tylu tylko 1 została ale mam nadzieje że zostanie z Tobą mocno trzymam kciuki
 
Bernadeta, serdecznie gratuluje ! Aż mi się łezka zakręciła. Takie historie cieszą bardzo i dają nadzieje. Pięknie, że tak z dzieciątkiem rozmawiasz, ono na pewno czuje jak mocno go pragniecie. Aby więcej takich cudownych wiadomosci na forum.


Dziewczyny, nie wiecie co u Hani ? Miała wizytę omawiającą prenatalne i nic sie nie odzywa. Troche sie martwie bo miała te wyniki takie srednie.
 
Enni trzymam kciuki, jeszcze nic straconego.

Bernadetka - gratulacje.

Po mojej piatkowej wizycie generalnie ok. Ale nie przyjal mnie moj dr ktory mial zabiegi i bym musiala czekac 1,5godz. na niego. W sumie i tak tyle czekalismy :/ przyjela mnie pani dr - powiedzialam jej ze jak aplikatorm podalam sobie luteine to mialam czerwone, wiec p. powiedziala zebym ja odstawila bo jest juz lozysko i mam brac duphaston 3 x 1. Bylam zaskoczona bo dr u ktorego prowadze ciaze powiedzial ze do 17 tygodnia bede brac lutke, a ja w pt. zaczelam 10t. Takze mam bra c 3 x 1 duphaston i na noc lutke 200. Hm ale nie daje mi to spokoju i mam lutke jeszcze troche i sobie aplikuje 150-150-200 co prawda do wizyty mi nie wystaczy ale najwyzej zmniejze troche dawke przed wizyta. Wyniki krwi ogolnie dobrze tylko tarczyce mam podwyzszona - mam zrobic USG.
Maluszek ma 2cm.

Wizyte mam na 18.11.
 
Kotuska kciukasy za wizytę :-)

Bernadka gratuluję z całego serca:-)

Enni musisz wierzyć w komóreczkę , może z reszty pozbierała to co najlepsze :-)

A ja mam dobre wieści ...wynik z ureaplasmy NEGATYWNY:-D

Czekam teraz na @ i antyki idą do boju ;-)

Ale koszmaru leczenia tego ustroństwa nie życzę nikomu
 
Enni, trzymam kciuki za jedynaka :tak: już nie raz te jedynaki pokazały swoją siłę :-)
Bernadtka, ale super wiadomość. Gratuluję kochana:)
Ewis, gratuluję 2cm Kropka:) nie pamiętam jaki miałaś zarodek podany - u mnie był z crio i lekarz powiedział, że do 12tc absolutnie nie ma mowy o odstawieniu luteiny. Dopiero później mogę zmniejszać dawki i powoli odstawiać. Ja bym jeszcze te 2 tyg brała lutkę, a potem poszła do Twojego gin i zapytała co dalej. Może panikuję, ale po tylu staraniach lepiej dmuchać na zimne:)

Asia gratuluję dobrych wyników i nareszcie możesz zacząć walczyć:)
 
Ewis gratuluję 2 centymetrowego cudu ;):)
Asia ojej co to za choróbsko ?:) nawet nie słyszałam o czyms takim...ale super że jest już oki;)
Dziewczyny jak na razie nikt z kliniki nie dzwoni i nie wiem czy to dobry czy zły znak?:( lekarz powiedział że zadzwonią dzisiaj albo jutro, ale nie wiem w jakiej sytuacji. Mój stres siega zenitu a telefon nawet do kibelka ze sobą biorę :zawstydzona/y:
 
reklama
enni - podobno, jak jest wszystko ok, to nie dzwonią, chyba, że się ma takie życzenie, że niezależnie od tego czy jest dobrze czy nie to dzwonić mają. Poza tym nie denerwuj się, mają jeszcze czas do jutra by zadzwonić ;)
 
Do góry