reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Enni ja miałam punkcje w czwartek. Dzwonili do mnie w piatek ale dlatego ze ja miałam zaplanowany transfer 2-dniowych zarodeczkow ponieważ dr stwierdził ze nie będzie ryzykował i trzymał ich dłużej. A i tak okazało sie ze w dniu transferu czyli w sobotę ze z 5 pięknych komórek została mi tylko 1 chociaż embriolog w piatek mówił mi ze 4 komórki sa opóźnione w stosunku do tej jednej i bałam sie czy ta jedyna przetrwa ale udało jej sie i teraz dowiem sie 25 listopada czy będzie Gabrysiem czy Lenką.

Tola TSH idealne jest od 1,5 i moze byc troche niższe. Ja ciagle walczę z tarczycą i biorę leki i trzęsę sie żeby było ok.
 
reklama
Dziewczyny, ja juz po wizycie. Wszystko ok. Nasze dziecko waży całe 180 g. I najważniejsze It's a BOY !!! na 99,9 %. Pokazał sie w całej okazałosci !! Jakoś mało wstydliwe te moje dziecie.

Anulla, skoro u mnie chłopak u Kasik raczej też to patrząc po naszym spotkaniu narazie nie kupuj różowych ubranek ;-P
 
reklama
Smerfeta, ja chciałam Wojtek ale mój mąż kręci nosem wiec będziemy szli na kompromis. Na razie negocjacji nie było. Dla dziewczynki było wybrane Ola.

Hania, to co oni mają za burdel tam u Ciebie że złe dane podali? I co teraz ? będą przeliczać czy dajesz spokój ?

Madziu, wpisz mnie prosze na 3 grudnia-wizyta u gina prowadzącego a na 12 grudnia-USG połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Do góry