reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzieki dziewczyny. Nie takie, to cos tłumaczył ze w pewnym momencie zatrzymały się w rozwoju. Zastanawia mnie to że za pierwszym razem 10 komórek było oki z czego 5 się zapłodniło. Teraz totalna klapa. jedyna nadzieja w tej jednej. Jutro albo pojutrze będą dzwonić co się z nią dzieje, już trzęsę porami. Jak się nie uda to daje sobie do wiosny na luz. Dokładnie nie dla mnie chyba menopur ;-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Nie takie, to cos tłumaczył ze w pewnym momencie zatrzymały się w rozwoju. Zastanawia mnie to że za pierwszym razem 10 komórek było oki z czego 5 się zapłodniło. Teraz totalna klapa. jedyna nadzieja w tej jednej. Jutro albo pojutrze będą dzwonić co się z nią dzieje, już trzęsę porami. Jak się nie uda to daje sobie do wiosny na luz. Dokładnie nie dla mnie chyba menopur ;-)
trzymam kciuki za tego jedynaczka - musi dać radę! ;-)...a reguły naprawdę nie ma, bo ja stymulowałam się tylko Menopurem (ale 11 dni) i okazało się, że komóreczki są dojrzałe i wszystkie się zapłodniły. Głowa do góry Enni :-)
 
enni jak to? na tyle komorek jedna zostala?:-(trzymam mocno kciuki za ta komoreczke.. niech sie ladnie dzieli i zostanie z toba na 9 miesiecy!!
 
Smerfeta, gdzieś doczytałam, ze Twój maluszek to niespodzianka, czyżby naturalsik?
A z tym menopurem coś nie tak? Bo ja pewnie tez dostanę.

Kasik, a u ciebie juz potwierdzili ostatecznie, czy synek czy córeczka?

Strasznie sie ucieszyłam jak po długiej przerwie zobaczyłam ze wam sie udało
 
Eni normalnie przypomniała mi się moja sytuacja z gametą:dry:z 6 pecherzyków miałam tylko dwie komórki, 2 przedojrzałe i dwie niedojrzale. Prof zalecił wydłużenie stymulacji żeby te mniejsze doszły, za późno dał ten cały orgalutren no i straciłam najlepsze pęcherzyki:no: U Ciebie jeszcze nic straconego. Ale chyab gameta upiera się na 5 dobę w transferze, prawda? mi podali w 4 bo po 3 widzieli zahamowanie i chyba dla moego leszego samopoczucia dali mi ten słabiutki zarodek a nawet nie poinformowali mnie o jego jakosci. Ale że w karcie info mialam jego zdjecię wiec wiem że daleko mu było do moruli,
Trzymam mocno kciuki za Twój zarodek-było zapewne ICSI. Całym serduchem jestemz Tobą:sorry2:
 
Enni, kurde, chyba menopur nie dla Ciebie. Coś poszło nie tak.Ale trzymam kciuki za Twoją najmocniejszą komóreczke.Może to będzie własnie Ta jedyna... :tak:
 
Enni to faktycznie coś dziwnego się zadziało :-( a kiedy ostatnio sprawdzałaś tarczycę? nie wiem do czego się przyczepić :zawstydzona/y:

Dani to prawda, po wizycie u immunologa, wykonaniu ogromnej ilości badań, zaczęłam brać leki by przygotować się do transferu ale leki zadziałały szybciej niż się spodziewałam i JEST ;-) Co do menopuru - ogólnie niby jest to lepszy lek niż gonal bo gonal jest całkowicie syntetyczny no ale nieliczne jednostki słabiej reagują na menopur

Gizas "moja" Gameta różnie działa. W moim przypadku lekarz preferował podanie zarodków w 3-ciej dobie
 
reklama
Enni aaaaaaa! Mam nadzieje ze chociaż ten jedynak da radę !!!! Ja miałam i gonal i menopur w jednej stymulacji , 150 gonalu i 75 menopuru . Możliwe ze sam menopur nie dla Ciebe enni, a ostatnio co miałas?
 
Do góry