reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki koenzymQ10 mam kupić, chodzi mi dokładnie o firmę. Sprawdzałam w necie i są różnych firm i w różnych dawkach. Czy macie może jakiś sprawdzony? bo nie chcę kupować jakiegoś badziewia.

I jeszcze jedno czy któraś z Was może stosowała DHEA z firmy PURITAN'S PRIDE /100mg 60 kaps/ nie orientujecie się czy skład jest podobny do DHEA elijot?
Niska ja miałam chyba właśnie te z Neta, ale 25 mg, są tez 100 i wiem ze np lawendowy sen je brała, to jest niebieskie opakowanie?
Mam do Was pytanie. Biorąc lutkę dopochwowo mam dużo białej wydzieliny. Czy ta ilość nie będzie przeszkadzała przy transferze??
Kasik81 jezeli będziesz miała lutke to,lekarz cię wyczyści:) ja przed transferem rano nie miałam brać nic dowcipie dopiero po transferze.

Olusia dobrze ze juz was podleczyli :)

magda no kot akrobatka Zocha jak ńic daje czadu :)

Sylka świetne masz wyniki, i popatrz jak maluch podgonil piekńien:) takie historie dają nadzieje

Zrobiłam dzisiaj badanie ogólne moczu, leukocytow nie ma. Wyniki posiewu jutro lub w poniedziałek, nadal podbrzusze boli, jak nie biorę buscopsnu, comjak no spa, bo ona na mnie ne działała ,,czyli od wczoraj , dzisiaj zakupilam zeby sie nie męczyć, byle przeżyć weekend :)

Milego weekendu dziewuszki,,cos net mi w telefonie nie działa i nie moge was podgladac
 
Kasik, Infinity dzięki za info o balsamie, uspokoiłyście mnie :tak: jutro kupie dla siebie i dla koleżanki
Sylka świetne wieści :tak: super że dzieciątko tak pięknie się rozwija. A po co chodzisz jeszcze do dr Cz skoro jak to mówił - nie zajmuje się ciążami?
Magda to córcia pełną gębą że tak powiem w przenośni ;-) :-D gratulacje:happy:

Olusia ale pamiętaj że to są królewskie poranne mdłości ;-) dobrze że jesteś w szpitalu, podratują Cię troszkę. Trzymaj się i wracaj do pełni sił

Tuśka witaj! mój lekarz upatrywał u mnie albo problem z endometrium, lub "coś" wewnątrz macicy albo problem immunologiczny. Wskazywała na to właśnie ciąża pozamaciczna i to że jeden transfer nie udał się. W związku z tym, że ciężko było u mnie uzyskać jakiekolwiek zarodki, lekarz nie chciał ryzykować z tym jednym, który mi pozostał i od razu zlecił mi dodatkowe badania i histeroskopie. Ty jak widzę masz sporo zarodków, więc chyba warto spróbować jeszcze raz a dopiero później wykonać dodatkowe badania. Ewentualnie pokusiłabym się na histeroskopię...
 
Dziewczyny dziekuje wam za mile slowa i za wsparcie.. jestescie wielkie i nie zastapione.. teraz mam jakiegos takiego malego dolka.. musze sie zregenerowac bo sily mi totalnie brak.. :-(
 
Tuska witaj, dobrze trafilas, dziewczyny tutaj to istna kopalnia.wiedzy :) Mi sie udalo za trzecim i ostatnim podejsciem w rzadowce a tez jestem ciezkim przypadkiem ;)

Olusia bidulko dzieciaczki daja Ci w kosc juz przed urodzeniem a co to bedzie po ;) Czyli weekend w szpitalu, nic milego ale dasz rade bo tym razem chociaz nie musisz plackiem lezec. Zycze szybkiego powrotu do domu :)
 
WRZESIEŃ:

13.09.2014 Kasik81 transfer

15.09.2014 Milena wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.09.2014 Kotuska wizyta
15.09.2014 Syllka wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Anulla wizyta
15.09.2014 Marikka transfer
16.09.2014 Anuszka wizyta
16.09.2014 Madziula87 wysoka beta
18.09.2014 Natanka wizyta pęcherzykowa
18.09.2014 Hania wizyta
18.09.2014 Agaawa wizyta
22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
26.09.2014 Olusia badania prenatalne
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
17.10.2014 Agaawa USG połówkowe


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
SMERFETA do tej pory jak już zaszłam w ciążę to jeździłam do niego bo ciągle się czepiał że coś jest nie tak ibędzie poronienie czyli ciągle ciąża zagrożona. Teraz szczerze mówiąc nie wiem po co ta poniedziałkowa wizyta - myślę że on był zdania że bad. prenatalne wykażą coś złego bo jeszcze mi móił że w razie czego zrobią mi amniopunkcję. ALe to będzie ostatnia wizyta u niego - biorę ciągle Duphaston i Luteine 3xdziennie - może powie mi jak odstawic leki i nie chcę jeżdzić już do tej Gdyni- jedynie w listopadzie to będzie połówkowe i zrobią te badania prenatalne ale to już nie u niego.
Mój mąż ciągle powtarza że jak córcia się urodzi do pojedzie tam do dr Skweresa i powie mu że to jest to dziecko, które skreślił. Póki co chciałabym jeszcze w programie ministralnym wrócić po 1mrożaczka, ale już sama nie wiem czy zostanę do u dr Cz czy może wybiorę dr Ś lub dr W.
 
Do góry