reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witam Was dziewczyny! Jestem tu nowa. Podczytuje Was od kilku dni i dzisiaj w końcu postanowiłam napisać.
Madziulka87 również leczę się w Parensie w Rzeszowie. Twoja historia jest niesamowita :)
Powinnam to zrobić na samym poczatku, a nie końcu, ale GRATULUJĘ wszystkim mamusiom!!!!
Witam serdecznie Tuśka :) .... przykro mi, że się nie udało, ale nie wolno się poddawac i trzeba wierzyc, że następny raz będzie szczęśliwy :)
Fajnie, że jesteś w Parensie, a pochodzisz z Rzeszowa, czy dojeżdżasz do Kliniki? .....jak to wogóle się stało, że podali ci 2 zarodki skoro program dopuszcza 2 po 35 r.ż :-) ....ja betuję 16.09 - a moja historia ciekawa to fakt :)
 
Smerfeta plamienia duzo mniejsze, wlasciwie tylko w srodku i podczas korzystania z toalety wiec probuje sie nie stresowac ale to juz jest chyba wpisane w moje zycie. Ten typ tak ma ;)

Kasik81 zycze Ci, zeby dni do wysokiej bety minely jak najszybciej :) Zapowiada sie spora rodzinka ;)
 
Kasik81, niech kropek wgryza się w mamusię i zostanie z Tobą na 8 miesięcy:) Ładny wynik, masz - 4 blastusie - będzie po kogo wracać jako rodzeństwo dla obecnego kropka:)
Olusia, trzymaj sie kochana i niech wreszcie te mdłości i wymioty Cię ominą. Życzę szybkiego powrotu do domu.
 
reklama
Dziewczyny zazdroszcze wam tego spotkania.. ja z dziewczynami ze slaska tez sie spotkalam przy kawce jakis czas temu ;-) i teraz tez umawiamy sie na spotkanko ;-)
 
Do góry