reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

A Montana to wszystko jasne, ja chciałam jak najpóźniej, mam wizyte w 20 tyg i 6 dniu. Ale jeszcze przede mną wizyta prywatna w 17 tyg. Mam nadzieje na płeć:))

Agaawa ja to w sumie też wolalabym jak najpoźniej, z tym że ostatnie USG mialam w 13tc i teraz jak bylam u lekarza w tyg na NFZ to powiedzial ze mi nie zrobi bo za dużo USG nie można, dlatego najchetniej na połówkowe poszlabym juz na samym początku 18 tc, bo stęsknilam sie za widoczkiem mojego skarba, ale wiem że im później tym lepiej wiec do 19 tyg jeszcze jakos wytrzymam, a same wiecie tym co sie udało że od wizyty do wizyty to zwariowac idzie czy aby napewno wszystko jest dobrze z naszym maleństwem ;-)

Dziś jestem szczęśliwa bo mąż dzwonił z pracy że jak przyjedzie to zabierze mnie na zakupy do hurtowni z artykułami dziecięcymi, juz doczekac sie jego nie mogę :-D.
 
reklama
Kasik81 dzień cyklu przy ivf nie ma znaczenia bo wszystko masz ustawione lekami. Czemu się martwisz?

Sylka mi się w głowie nie mieści że TACY lekarze a taką głupotę popełnili. Widać że na prowadzeniu ciąży nie bardzo się znają. Ciekawe czy teraz dr Cz kopara opadnie jak zobaczy zdrowe dzieciątko ;-)
 
Witajcie dziewczyny! Wczoraj z tego wszystkiego szybko zasnęłam i dopiero dzisiaj czytam wasze odpowiedzi. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i miłe przyjecie do waszego grona :-)
 
Montana, jeden telefon a ile radości ;) Ja za tydzień jadę do sklepu typowo z wózkami i już doczekać się nie mogę ;)
Najchętniej to już bym kupiła wanienke i inne takie bo to wszystko takie śliczne ;)
 
Montana rozumiem w pełni! Ja tam chrzanie i chodze co 2-3 tygodnie, raz do Luxmedu, raz do mojego prywatnego gina.

A moje daty to:
18.09 - podgladanie dzidziusia
17.10 - wizyta polowkowa

sciskam Was wszystkie i pozdrawiam z konferencji w Warszawie. Bleeee juz mi sie nie chce pracować wcale a wcale....
 
Syllkaa koniecznie musicie pojechać z córcią jak już się urodzi do tego bezdusznego lekarza, mina pewnie będzie bezcenna:tak:

Kasik81
tak jak pisała Smerfeta dc nie ma znaczenia więc tym się nie przejmuj. A plamienia mogą być po lekach albo po punkcji. Powiedz przed transferem o tym lekarzowi.

A do mnie jak bumerang wróciły plamienia, a już było 3 dni zupełnie czysto, ach stresują mnie bardzo :-( Chyba w przyszłym tygodniu wybiorę się do stacjonarnego gina na nfz, chyba nie odmówi mi usg, sprzęt ma bardzo dobry ale nie chcę prowadzić u niego ciąży.
 
reklama
Do góry