reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Madziula_87 - trzymam kciuki! Kurcze, to się musieliście zestresować. I w ogóle, że Twój mąż potrafił "działać" w takiej sytuacji :baffled: szacun. Ty już swoje zrobiłaś kochana, wyhodowałaś piękne komóreczki, teraz dajmy pole do popisu żołnierzykom :-)
 
reklama
Mariko, mąż był naprawdę załamany, jak mu zadzwoniłam, że musi wracać i jeszcze raz spróbować oddać nasienie! ;( , ale dał rade i może akurat jakiś plemniczek poradzi sobie! Jutro po 10 będę wiedzieć!
 
ANUSZKA Zgadzą się beta wolno rosła i też lekarz powtarzał, że jest za niska. Jak dobrze kojarzę to 18sierpnia zrobiłam ostatni raz bete i uważam, że normy tam opisane sa zbyt rozległe. U nas wszystko jest wreszcie ok-jestem po badaniach prenatalnych i wszystko dobrze się rozwija i miejmy nadzieję, że na gorsze się juz nie zmieni
 
Ostatnia edycja:
Madziula niezła akcja, oby wszystko skończyło się szczęśliwie :tak::-)

A ja już chyba nigdy spokoju nie zaznam, znowu plamię :-( Na brązowo co prawda i nie dużo ale już się stresuję. To na pewno nie od aplikatora bo od piątku nie używam. Dobrze, że za 2 godziny wizyta.
 
Madziula oby wszystko się udało.

Mam pytanie biorę Menopur i Gonapeptyl czy powinnam czuć jakieś bóle jajników? Nie czuję nic jedynie brzuch mam wzdęty. Nie wiem czy pęcherzyki rosną skoro nic nie czuję.
 
Madziula kciuki mocno zaciśnięte :tak:
Kasik81 ja miałam aż 19 pęcherzyków a cokolwiek czuć zaczęłam dopiero pod koniec stymulacji, na krótko przed punkcją - także nie stresuj się, nie ma reguł :-) Żeby było śmieszniej jak przed IVF byłam stymulowana lekami w celu wywołania owu to przy 1-2 pęcherzykach czasami bolały mnie bardziej jajniki i brzuch a przy takiej ilości praktycznie nic ;-)
Kasik36
to na pewno tylko pozostałości poprzednich historii, będzie dobrze! daj znać po wizycie :tak:
 
Kasik36 - odpoczywaj jak najwięcej i daj znać co mówi na to lekarz.
Kasik81 - ja jestem w 5 dniu stymulacji tymi lekami i rzeczywiście dzisiaj dopadły mnie wzdęcia:sorry2: a już się zastanawiałam co takiego zjadłam :-D no ale pewnie tak jak piszesz to przez leki. A Ty w którym dniu stymulacji jesteś? Miałas już jakieś podglądanko?
 
kasik81 - u mnie wygląda to tak: najpierw półtora cyklu tabletek antykoncepcyjnych, w trakcie tego zaczęłam Gonapeptyl dzisiaj jest 17 dzień tylko, że do tej pory był to jeden zastrzyk co drugi dzień, od dzisiaj mają już być codziennie.
Menopur biorę 5 dzień (i właściwie od rozpoczęcia tych zastrzyków liczę stymulację).
Podglądanko miałam w dniu pierwszego Menopuru i mam tydzień później czyli w najbliższy piątek. Strasznie ciekawa jestem czy coś mi tam rośnie :)
 
reklama

Witajcie Kobietki

Zdecydowałam się do Was napisać , bo na razie jestem na invitrówkach, ale być może niedługo dołączę do Was. Byłam dziś na wizycie przed AZ i ogólnie ok, ale lekarka powiedziała, żebym się nie martwiła bo wstępnie może mi powiedzieć , że kwalifikujemy się do rządówki. Mamy z M przyjechać i zapisać się , ale wizyta kwalifikacyjna jest dopiero 3 miesiące przed planowaną procedurą. Czy też tak miałyście? Mogę czekać pół roku na kolejkę i potem okaże się że jednak nic ztego?

A miałyście wymaz na ureaplazmę i czy wieci , czy można je wykonać na NFZ?
 
Do góry