reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kasik - super że już się lepiej czujesz, że z maluszkiem dobrze i że możesz w końcu się wyspać we własnym łóżku :tak:

Mimozama - kciuki za transfer!!!

KasiaMakaronik - ja też na tym etapie nic nie czułam, także bądź dobrej myśli!

Genna - dobrze, że te kłaczki Ci trochę odpuściły, najgorsze masz pewnie za sobą i wkrótce znikną zupełnie.

A ja walczę z hiperstymulacją bo brzuch mam dalej jak balon i co jakiś czas mnie boli od żołądka po sam dół. Jakby atrakcji było mało to robiłam ostatnio badania i wyszły mi bakterie w moczu to teraz muszę zrobić posiew. Mam nadzieję, że to nic groźnego bo jak przejrzałam internet to tam huczy od strasznych treści że taka infekcja może prowadzić do poronienia itp. itd. :-( staram się nie czytać i nie dać się zwariować. Ciągle coś...
 
Witam
Chloe trzymam kciuki , na pewno będzie dobrze zobaczysz wszystko się wyjaśni :-)
Kasik super ,że już w domciu , tylko dbaj o siebie i odpoczywaj :-)

Ja po wizycie i pęchole są ok 6 w prawym niestety nie za duże 1x ponad 16 , 3 x ponad 15 i 2x ponad 14 i kilka w lewym ,ale malutkie. Ale niestety progesteron mam wysoki chyba 1,1 doktor powiedział ,że jak wzrośnie to w tym mies będzie punkcja , ale transferu nie będzie :-(.
W środę następne podglądanie i w piątek punkcja jak urosną wredoty , bo wydaje mi się ,że strasznie małe :-(
 
Babeczki..kto mi -podpowie...trzydniowe zarodki 8A i 5B...jakie to są..dobre?średnie?...

w 3 dobie zarodek powinnien miec od 6-8 komórek
Tak wiec Twoje 8A jest bardzo dobre, a 5 B minimalnie opuznione. Ale moze być tak że to 5 B nadrobi i bedzie piękną blastocystą a 8 A np.moze przestac sie rozwijac ( ja tak miałam ) tak wiec te opisy cyferkowe to tylko taki opis na oko embriologa. Nie ma sie czym stresowac.
 
Heiza, przykro mi :(

Mimozama, super informacje ;) mina pań w sklepie bezcenna hihihi

Chloe, nie czytaj dr google bo tylko będziesz się stresować a to ci nie potrzebne.
 
SIERPIEŃ:

25.08.2014 Madziula 87 podglądanko
25.08.2014 Madziulka Rz podglądanko

26.08.2014 Infinity wizyta
26.08.2014 Mimozama transfer
27.08.2014 Kasik81 podglądanko
27.08.2014 Madziulka Rz podglądanko
28.08.2014 Anulla transfer
28.08.2014 Jazzabell wizyta i USG
28.08.2014 Heiza wysoka beta
28.08.2014 Madziula 87 podglądanko
29.08.2014 Marikka wizyta
29.08.2014 ? Madziulka Rz punkcja
30.08.2014 KasiaMakaronik wysoka beta
30.08.2014 Natanka wysoka beta

WRZESIEŃ:

01.09.2014 Syllka, badania prenatalne
01.09.2014 Magda, wizyta
01.09.2014 alternatywa wizyta u immunologa
01.09.2014 Kotuska kolejne spotkanie z kropkiem
03.09.2014 Infinity, echo serca
08.09.2014 Milena prenatalne~krew
09.09.2014 Montana USG
11.09.214 Smerfeta wizyta
12.09.2014 Magda, USG połówkowe
15.09.2014 Milena wizyta u gina prowadzącego
22.09.2014 Milena prenatalne USG
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Madziulka no więc widzisz, u mnie jest to samo, ale ja miałam 1 podglądanie narazie i nawet nie wiem jakiej wielkości są pęcherzyki :\

Heiza trzymaj się mocno!

Chloe a ta hiperka to długo się może utrzymywać jeszcze? Bakterie w moczu wyleczysz i będzie wszystko ok ;)
 
Kasik, to super, że już Cię wypuścili- teraz wypoczywaj, bo widocznie maleństwo chce spokojniejszego życia;-)

Mimozama gratuluję i trzymam kciuki za udany transfer

KasiaMakaronik proszę mi tu nie dołkoać;-) dopóki nie sprawdzimy to nie będziemy wiedzieć czy się nasze wcześniaki przyjęły;-) mnie teraz też nic nie boli w dodatku martwię się bo pomimo tego że plamień na wkładce nie mam to za każdym razem jak wprowadzam luteinę to na aplikatorze jest żywa krew- możliwe żeby mnie tak lekarz pocharatł przy transferze? przy wcześniejszym transferze tak nie miałam...
 
reklama
Do góry