reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Mimozama trzymam mocno kciuki za transfer!!!!
Infinity- cudownych i wzruszających widoków;-)
KasiaMakaronik mój pierwszy dzień w pracy też nie był taki najgorszy, ale wolałam siedzieć i tak w domku;-)nie biegaj tyle w robocie;-)
 
reklama
Chloe a ta hiperka to długo się może utrzymywać jeszcze? Bakterie w moczu wyleczysz i będzie wszystko ok ;)

Nikt mi nie umie odpowiedzieć na pytanie ile to jeszcze potrwa ale wizja szpitala się już raczej oddaliła czyli chyba w końcu pokonam to paskudztwo.

Mimozama - kciuki za transfer!

Infinity - cudownych widoków!

Magda - mam prośbę o dopisanie do kalendarza - 05.09. wizyta serduszkowa

Miłego dnia, Dziewczyny!
 
Mimozama wielkie &&& za transfer:tak:
Heiza trzymam nadal kciuki za betę :-)
Kasik z szpitala do pracy :wściekła/y: .... mam nadzieję że teraz już tak sumiennie zadbasz o siebie i maleństwo! :tak:...

Odebrałam właśnie moje wyniki krwi, jakaś anemia mi się przyplątała, zawsze coś a łykam cały czas witaminki :dry: Ale przynajmniej cukrzycy ciążowej nie mam więc mogę zajadać słodycze :-D;-) aaa - mity na temat krzywej cukrowej są wielce przesadzone, badanie wcale nie jest takie straszne ;-)


Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Mimozamia, jeszcze nie słyszałam o takim przypadku aby 3 dobie była blastocysta, zazwyczaj jest na odwrót ze zarodek słabiej sie dzieli. Tak wiec albo cos zle zrozumiałas albo jest to dziwny zarodek. za szybko jak sie dzieli to tez nie dobrze. Myśle ze skoro mówili ze zarodek jest dobry to moze miał 5 komórek a nie był z 5 doby.I to by było bardzej prawdopodobne.
 
Do góry