reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hania, ja już Cię dawno zaczarowałam.Bedzie dobrze. Odpoczywaj , i tak jak mówiłam nospa magnez do łykania. Na tym etapie najważniejszy jest czas. Ale to i tak dobrze bo czas zawsze płynie .....

Kasik, jak to nie krwiak to skąd to krwawienie? A duże ono było ? bo może jakaś żyłka gdzie pękneła i Cie nastraszyła? Mi się wydaje że lekarz za szybko Ci leki zmniejszył. Ja mam zmniejszone ale i tak sporo biore jeszcze i mam brac dalej.Najważniejsze że kropek bezpieczie sobie siedzi i nabija się z mamusi -pewnie myśli" nie chciałaś Matka odpocząc to teraz musisz!" Wiec dobrze, że polezysz troszke w szpitalu- wyjdzie Wam tylko na zdrowie.
 
reklama
Potwierdzam Punkacja w Sobotę.
Są 21,11,19,11,9
Więc wiadomo że bierzemy pod uwage jedynie dwa.
Podobno z racji faktu małej ilości mają dzwonić jeśli nie będzie co zapładniać.
 
Kotuska a jakie Ty dawki bierzesz lutki bo ja mialam poprzednio. 3x150 dowcipnie i 3x150 podjezykowo a estrofem 3x1 a zmniejszyl mi i od wczoraj bralam 3x100 dowcipnie i 3x100 podjezykowo a estrofem 2x1. Chyba za szybko mi zmniejszyl :( Clexane mi przed chwila podali mimo, ze mowilam, ze biore po godz 22. Pobrali tez krew na jakies bakterie i chyba zwykla morfologie. Przegapilam obchod bo bylam w wc ale chyba o 20 jeszcze jest.
 
Kasik obecnie biore 3x200 dowciapnie i 3x2 pod język, estrofen 2,1,2 a od piątku zmniejszyc mam pod język do 3x1.Wczesniej brałam 3x300 dowciapnie i 3x2 pod język i wtedy PRG miałam 144 ng.
 
Kasik nie poczekali na ciebie na obchodzie ?!???
Dobrze ze masz dostęp do neta to sie nie bedziesz nudzić w szpitalu :)
Kasik rzeczywiście szybko zmniejszył ci dowcipnie lutke no ale miałaś ładny progesteron ale to było widoczne w badaniach po tej podjezykowej

Tola ty mnie nie strasz ze do końca ciazy ?!??? Ale dzieciątko spore tam wyhodowały na tyg jablkach :)

Rozmawiałam wlasnie z lekarzem , bo ja juz psychicznie siadam od tych kłaczków daje nam jeszcze 2 tygodnie , zaczniemy zakłady robić :) no i musze odrzucić pokarmy stałe , Słoiczki dla dzieci jeeee bleee na samą myśl kłaczek
 
Ostatnia edycja:
O rety Dziewczyny co tu się dzieje!
Olusia, Kasik, Hania - trzymajcie się dzielnie - musi być dobrze!!

A ja Wam teraz zdam sprawozdanie z wizyty pęcherzykowej u której byłam u dr W. w zastępstwie za dr S.
Generalnie jest jedna wiadomość dobra i dwie złe a więc:
- jest pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte :tak: - wg wymiarów 5 tydzień ALE:
- mam przepuklinę pachwinową :-( - miałam już taką małą co mi czasem wyskakiwała i jeden lekarz powiedział że to przepuklina a drugi że nie i tak to zostawiłam a teraz się powiększyła i mam skierowanie do chirurga żeby zobaczył co z tym zrobić chociaż w ciąży niewiele można;
- mam hiperstymulacje :-(bolał mnie brzuch i mam wzdęty ale myślałam że to od leków a tu się okazało że jajniki powiększone, jakiś płyn gdzieś tam zalega no i nie jest za różowo i dostałam skierowanie do szpitala jakby mi się pogorszyło i doktor mi przepisał Clexane ale pisałyście, że po tym się krwawi więc teraz to już nic nie rozumiem :baffled:

Reasumując - mam fotkę pęcherzyka, Clexane na dokładkę i dwa skierowania - jedno do chirurga (albo do szpitala jak się przepuklina powiększy) a drugie do szpitala z racji hiperstymulacji.

Jestem wykończona i pozwolę sobie powtórzyć za Hanią - "to nie na moje nerwy".
 
Chloe no to wizyta udana jednym słowem, clexane sie nie przejmuj , ja tez biorę i nic mi nie jest, Kasik nie wiadomo od czego krwawi, możliwe ze przez clexane, ale duzo dziewczyn brało clexane i nic nie było, wiec spokojnie weź. Z przepikliną nie pomogę , najwazniejsze ze kropuś jest :) ale sie ciesze.
 
reklama
Do góry