reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Co to za fatum dzisiaj :(:zawstydzona/y:
Hania, Kasik mam nadzieje kochane że wszystko będzie dobrze....
Olusia kurczę nawet do wc nie możesz wstać? życzę Ci szybkiego powrotu do "zdrowia" dobrze że z maluszkami wszystko oki.
Natanka &&&&&&&&&&za udany transfer i wysoka betę:)
 
Ostatnia edycja:
enni nawet do wc nie moge isc, leze praktycznie plackiem i od czasu do czasu troszke usiade... plecy mnie bola od tego lezenia juz.. moze jutro bede mogla pojsc do lazienki ale na wozku...
 
Olusia faktycznie krepujące....ale da się przeżyć, byle z maluszkami było dobrze. Super że chociaż masz net i łączność ze światem:) Trzymam kciuki za waszą "trójeczkę" szybkiego powrotu do domku. Mam nadzieję że u Kasik i Hani wszystko oki. Jak to czytałam aż mi się płakać chciało, jakiś kiepski dzień dzisiaj..:(
No nic zmykam do domciu wreszcie;) czekam na dobre wieści....
 
enni to prawda krepujace jest to jeszcze jak cie znaja dziewczyny... wczoraj popoludniu podmyla mnie tesciowa... bo akurat wpadla do mnie... wlasnie wszystko zniose, nawet lezenie 8 miesiacy byleby bylo wszystko dobrze z moimi dzieciaczkami.... - dziekuje za mile slowa... :tak:

Tak dzis jakis taki smutny dzien.... pierw ja, potem Hania i teraz Kasik...


Hania i Kasik
jak bedziecie cos wiedzialy dajcie nam od razu znac...

montana :-)
 
Kurde co dziś jest za dzień?! Dziewczyny mocno trzymam kciuki.
Hania już jestes pewnie po wizycie, daj znać co lekarz powiedział.
Kasik, trzymaj się. Najlepiej żeby Cie połozyli w tym szpitalu.
Hania,Kasik a Wy przypadkiem nie bierzecie Acardu/Acesanu ? One mogą powodować krwawienia, mi lekarka kazała odstawić.
 
Boże Kasik trzymaj sie !!! Ja po wizycie. Krwiaka brak jeszcze za wcześnie na pęcherzyk ale widziałam takie zaciemnione miejsce taka kuleczke ze jak będzie ok to będzie w tym miejscu mój grosiu. Nie dobrze ze mam bóle. Teraz raczej mam takie plamienia. Dostałam nospe forte magne b6 relanium buscopan. Nie wychodzić z domu ale mogę troche pokrzatac sie. Jutro beta najważniejsze czy przyrosnie dobrze. Ale na razie leżę bo jeszcze mnie boli. To nie na moje nerwy- mąż już podlapal moje ulubione powiedzenie i teraz ciagle je powtarza. Martwię sie okrutnie.
 
reklama
Do góry