reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik jeszcze raz gratuluję !!! Jeśli się nie mylę to jutro Smerfeta widzi serducho???
Genna współczuje wymiotów, mnie męczyły do połowy 4 miesiąca, chyba u Ciebie dziewuszka się szykuje :-p Macie jakies imiona wybrane?
 
reklama
chloe gratuluje przyrostu bety... a te plamienia to pewnie nic powaznego... zadzwon do lekarza i spytaj sie co robic... odpoczywaj !!

kasik gratuluje .... wspaniale wiesci....:-)

A ja jestem po wizycie... a wiec w macicy 2 pecherzyki, na razie bez serduszka..pecherzyki dobrze usadowione
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
wg USG 4t6d a wg OM 5t1d.. pani doktor powiedziala ze mam jeszcze powtorzyc bete jutro i zadzwonic do niej jak bedzie wynik. Chociaz moze za niska mam bete jak na blizniaki? hmm.. juz moja glowa pracuje... Jeden pecherzyk ma 8,9 mm a drugi 8,2mm.. dostalam recepte na leki m.in luteine, fragmin, dalej brac mam kwas foliowy, duzo odpoczynku i niedźwiganie... kolejna wizyta wyznaczyla mi na 22 sierpnia... chociaz ja sie juz umowilam do swojego lekarza na wtorek za tydzień...i teraz nie wiem mam isc tu i tu... czy jak?
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
dala mi skierowanie na badania i z wynikami mam sie u niej pojawic :tak:
 
Olusia ale superaśnie, bedą bliźniaki :-D. Mialaś podane 2 zarodi? Bo jakoś umknęlo mi to:zawstydzona/y:.
Gratulejszyn wspaniale <jupiiii>
Chloe mam nadzieje ze lekarz oddzwoni do ciebie. Przede wszystkim duzo odpoczywaj, tak jak pisza dziewczyny. Mam nadzieje ze to nic powaznego, z reszta beta przyrasta pięknie wiec moze to podraznienia po aplikatorze?
 
reklama
Olusia juz na kto po in vitro gratulowalam ale i tu dla waszej dużej rodzinki gratulacje :)
Pełna imiona ja juz dawno mam Maciuś albo Maja :) mojemu M sie niepodoba Maciej, ale sam nie dał propozycji , ja nie chce poznać płci a moj chce, wie takie dylematy , jakby była dziewczynka to problem z głowy :) narazie dyskusja trwa , jeżeli M zgodzi sie na imię macius to ja zgodzę sie na poznanie płci ale jak nie to sory płci moj stary nie pozna, tylko jeszcze musze z lekarzemmpoadac bo powiedział ze mojemu M na kartce napisze co to bedzie :) wiec niestety facet trzyma z facetem :p a ja chciałabym dziewczynkę :)
 
Do góry