reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska gratuluję pięknej bety. Wszystko świadczy o tym że maleństwo ma się dobrze i na prawdę nie rozumiem jak ta pseudo dr mogła takie rzeczy opowiadać! W ogóle jak można komukolwiek tak mówić?

Kasik jeszcze raz gratulacje mamusiu :-)

Olusia duża rodzinka się zapowiada :-) gratulacje!!!

Pełna no właśnie jutro mam nadzieję usłyszeć serduszko. Z M bardzo się denerwujemy :-(
 
reklama
smerfeta dziekuje kochane za mile slowa... do tej pory bylam w szoku ze sie udalo a teraz to jestem w podwojnym szoku...:szok::szok: tak marzylam zeby sie udalo i zeby chociaz jedno bylo a tu taka niespodzianka !!

Na pewno wszytko bedzie dobrze i uslyszysz serduszko jutro... trzymam kciuki :-D

Kotuska nie wiem czy pisalam tobie... gratuluje przyrostu bety.. na pewno wszystko jest dobrze... i kropek ma sie dobrze...:tak:
 
Olusia czyli moje strzały że Ty i Kasik w 2 paku to prawie mi sie udało !!! Super 2 kropeczki masz ! Fote pokaż ! A masz ciałka zółte w pecherzykach ? Coś lekarka mówiła ?Masz identyczne wymiary jak ja pęcherzyków i u mnie tez był 5 t 1 d ciąży.
 
Kotuska83 echa zarodka nie bylo... tzn serduszek nie bylo jeszcze...mysle ze chodzilo jej o cialko zolte... widzisz i tu wlasnie chodzi ze od niej ciezko cos wyciagnac... trzeba sie o wszystko pytac, najlepiej dwa razy...dlatego ja wole swojego lekarza ktory mowi mi o wszystkim sam a nie ze ja musze 100 pytan by uzykac odpowiedz na moje pytania !!

A zdjecia to mozna wgrac na fotosika? wstanie wstawie jak bede na kompie.... pisze z komórki... :tak: nie ma mnie w domu....
 
Ostatnia edycja:
Kasik gratuluję pikającej kropeczki :tak: przed Wami jeszcze na kolejnej wizycie ten najpiękniejszy dźwięk :-)
Olusia ale niespodzianka, po mału gratuluję podwójnie, będzie dobrze! :tak:
Chloe piękna beta :tak: po IVF plamienia i krwiaki podobno w >50% przypadków się zdarzają. Jeżeli beta rośnie prawidłowo a plamienie nie jest dużej zazwyczaj nie ma się czym martwić - odpoczywaj i dbaj o kropeczka :tak:
 
Ja tak znowu na szybko bo wpadłam na chwilę do pracy a tu mam stacjonarnego kompa więc mi łatwiej. Opis z wizyty: "W jmie macicy obecny jeden pęcherzyk ciążowy wielkości odpowiadający wiekowi ciąży (GS-13,3 mm), echo płodu: CRL = 2,0 mm, ASP - TAK, Pęcherzyk żółtkowy - TAK, YS - 3,6 mm, Doczesna - OK, JP i JL prawidłowe." Zmniejszył mi lutkę do 3 x 150 dowcipnie i 3 x 150 podjęzykowo, reszta leków bez zmian. Kolejna wizyta 19.08.2014. już u niego w gabinecie w Elblągu o godzinie 19:30 :-)
Fotka dla cioteczek ;)
Zobacz załącznik 638357
 
reklama
Do góry