reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik no to pierwsza fotka do albumu jest, super :-D
A ja zdaje relacje po USG genetycznym. wszystko jest jak najbardziej prawidlowo, ufff odetchnelam z ulgą, lekarka sprawdzala wszystko bardzo dokladnie, kości, kregoslup, nóżki, rączki, serce, przeplyw krwi, mózg i chyba cos tam jeszcze, nie pamiętam bo duuuzo tego bylo.. Dostalam chyba z 10 zdjec. Jestem bardzo szczesliwa i zadowolona. Umęczyla nas troszkę moja dr tzn mnie i moje malenstwo, które tak sie ruszalo, ze nie ciezko bylo je dokladnie wymierzyc w niektórych momentach. Niesamowity widok jak tak sobie skacze skarbek. Mi tez brzuch ponaciskala ze jak skonczyla to poczulam mega ulgę :-) . Teraz to jestem najszczęsliwsza pod słońcem, tak bardzo sie stresowalam tej wizyty i co najwazniejsze myslalam ze koszt tego badania to z 250 zl minimum, a dalam tylko 100 :-) . Teraz tez mowila ze zarodek jest wiekszy niz okresli dr w kliniece, minimum o tydzien, a wiec termin porodu mniej wiecej na 20-22 luty
 
reklama
No faktycznie Genna ;), fajnie, szkoda ze w innym mieście bo tak byśmy sie na porodówce poznały ;). Teraz oglądam program PORODÓWKA na tvn style hihi, kiedyś płakalam na takich programach a teraz banan na twarzy.
A nasze forum naprawde jest szczesliwe coraz wiecej jest zaciążonych, super :-D
 
Cześć dziewczyny dużo się tu dzieje. Mam wyniki badań pomożecie
? Czy sa ok ?

HbsAg jakosciowy 0,48
HbsAg ujemny

Toxo Igm jakosciowy 0,07
Toxo Igm ujemny

TSH 1,56 ulU/ml
 
Montana super wiesci przynosisz :) Ciesze sie razem z Toba, ze wszystko jest ok.

Milena nie pomoge bo sie nie znam, skoro ujemny to chyba dobrze.

Zapomnialam dodac, ze za wizyte placilam bo pani w recepcji teierdzila, ze tylko po nieudanym transferze jest bezplatna a ze bylam i tak poza kolejka to nie smialam sie sprzeczac. Luteine dostalam na ryczalt ale clexane na 100%.
 
reklama
Do góry