reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik może akurat @ przyjdzie i fajnie Tobie się złoży:tak:
Lady jeszcze takie badania Antykoagulant tocznia ,homocysteina w surowicy,przeciwciała anty B2 gilikoproteinie I IgG,przeciwciała anty B2-glikoproteinie I IgM,przeciwciała anty-kardiolipina IgG(ACAG)
przeciwciała anty-kardiolipina IgM(ACAM)
nara bo ide do pracy :)
 
reklama
Ladymargot ja robilam do immunologa jeszcze: LA antykoagulant tocznia, przeciwciala przeciwkardiolipinie IgG i IgM, przeciwciala przeciw beta 2 glikoproteinie IgG i IgM, przeciwciala przeciwjadrowe ANA.
 
Ania, Magda ale wy cierpliwe jesteście z zakupami :tak: ja trochę już mam bo niektóre rzeczy chciałam używane i polowałam na okazje na Allegro. Przeceny ciuszkowe też kuszą - normalnie rzeczy dla maluchów drogie są niestety. Czuję że jak tylko poznam płeć to będzie szał zakupów ;-)

Magda - co do wózka to ja bym aż tak daleko tego nie odkładała - mówią że tego typu rzeczy powinny rozpakowane przynajmniej kilka tygodni bo zwyczajnie śmierdzą ;-) zresztą mi się wydaje że jakoś ten ostatni miesiąc nie będę już miała ochoty się tym zajmować - tak do 8mc chciałabym mieć wszytko gotowe.
 
cześć dziewczyny zaczynam walkę od następnego cyklu doktorek chciał długi protokół ale powiedziałam że teraz mam urlop i najlepiej by było iść krótkim bo mam wolne i mało stresu .kolejna informacja zapłaciłam za gonal 900 tylko 470zł :)
 
Magda cieszę się że z dzieckiem wszystko OK. A jak z Tobą? Możesz juz normalnie poruszać się, czy tylko leżenie? ja jeszcze poproszę o wpisanie do kalendarza na termin jutrzejszy: 60-te urodziny taty smerfety ;-) :-D hehe;-) żarcik oczywiście :-D

Ladymargot dr S wpisywała mi info, że jeśli będę robić wyniki w UCK to zamiast subpopulacji limfocytów mam poprosić o komórki NK. Wszystkie zlecone badania, razem z cenami w UCK przedstawiają się następująco:
Białko C40
Białko S 60
Homocysteina 70
Współczynnik APC-R 30
Komórki NK 205
kardiolipinowe IgA (ACA-IgA) 58
PKY kardiolipinowe IgM (ACA-IgG) 58
β2-glikoproteinie ( β2GP1-Ab) 78
LA (tego nie znalazłam w cenniku)
 
Kasik jakaś mała rodzinna imprezka będzie :tak: nie wiemy tylko kiedy, bo fajnie by było zrobić gdy już brat przyleci. Może dzięki temu brat wyluzuje się przed weselem bo nieźle spięty ;-) A ceny w UCK są super niskie, tylko że na badania trzeba stawić się rano, jest sporo ludzi. Lepiej iść na Kliniczną bo tam troszkę mniej ludzi
 
Dziewczyny, nie wiem już której gratulowałam, której nie - więc gratuluję jeszcze raz wszystkim zaciążonym :)!!!!!!

Magda - fajnie by było gdyby nam wszystkim się udało. Zamienimy wtedy to forum na babelkowo. Wierzę, że "idziemy w dobrą stronę":)

Kochane, dostałam dzisiaj tel z kliniki i zaczynam pojutrze długi protokół. Wizyta u doktorka 25 lipiec:)

Anita - witaj. Będziemy podobnie szły. Ja mam dzisiaj 3 dc poprzedzającego stymulację. Kurcze, już nie mogę się doczekać :D
 
reklama
KasiaMakaronik, Kasik, Smerfeta bardzo dziekuje za cenne podpowiedzi :) szkoda ze badania takie drogie ale mam nadzieje ze dzięki nim wreszcie może będę wiedzieć czemu się 3 razy nie udało i 4 okaże się szczęśliwy. Do stymulacji podejde dopiero we wrzesniu po powrocie z wakacji. Gratuluje przyszlym mamusiom i trzymam kciuki za weteranki do ktorych się zaliczam.
 
Do góry