reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik36 kochana co to z tobą jest. Przewalone masz. Nie wiem co ci napisać bo nigdy nie miałam takich niespodzianek. No i co teraz zrobisz dzwonilas do dr ?
 
reklama
Mmm, dziękuję ;)

Anulla, z tym nie tak szybko ;) mój emek mi powiedział że wózek to tydzień przed porodem. On chyba w jakieś zabobony wierzy :p Trzeba go zacząć urabiać ;)

Ja tylko czekam aż wszystkie z wontku będziecie mogły robić takie zakupy :)
 
Mmm, dziękuję ;)

Anulla, z tym nie tak szybko ;) mój emek mi powiedział że wózek to tydzień przed porodem. On chyba w jakieś zabobony wierzy :p Trzeba go zacząć urabiać ;)

Ja tylko czekam aż wszystkie z wontku będziecie mogły robić takie zakupy :)

Madzia to musisz zacząć rozsyłać fluidki :p
 
Magda, tak, tak zakupy takie to dużo później, tylko czas tak szybko zleci, że zanim się obejrzysz, a już będzie czas:) Też mam nadzieję, że wreszcie będziemy mogły pochwalić się wysokimi betami i z czasem przygotowaniami do zakupów:tak:
 
reklama
Magda gratuluję 5cm szczęścia:-)
Ja dostałam zlecenie na subpopulacje limfocytów ,białko C ,białko S i tam jeszcze parę badań dobrze że dało załatwić się dziś to wszystko ogólnie doktorek powiedział że zaczynamy przygotowanie do mrożaczka,ale wszystko okaże się jak wyniki wyjdą w środę 16 mam wizytę
 
Do góry