reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik, na sztucznym to tak jak ja idę czyli od 2 dc estrofem, wizyta 10-12 dc i ocena endo. Jeśli endo dobre to od następnego dnia luteina i po 5 dniach brania luteiny transfer.

Montana, trzymam kciuki, Wstaw foteczki ;-)
 
reklama
LIPIEC :

04.07.2014 Montana wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
04.07.2014 Milena podglądanko
04.07.2014 Ewelina wizyta

07.07.2014 Magda badania prenatalne
07.07.2014 Agulla wizyta przed stymulacją
07.07.2014 KasiaMakaronik wizyta po wysokiej becie
07.07.2014 mmm podglądanko
08.07.2014 Magda wizyta w klinice
08.07.2014 DW podglądanko
09.07.2014 DW podglądanko
10.07.2014 Hania wizyta
10.07.2014 Agaawa wizyta serduszkowa
11.07.2014 Anuszka wizyta
11.07.2014 Kotuska wizyta
17.07.2014 Syllkaa wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
 
Ostatnia edycja:
witajcie, przepraszam ,że tak późno odpisuję, ale wczoraj wróciliśmy późno i nie byłam w stanie pisać. Jestem po transferze 1BB. Transfer się opóźnił, bo były komplikacje i bardzo boleśnie to przeszłam. Także już miałam ochotę zrezygnować, no ale za drugim podejściem sie udało. Co prawda wczoraj plamiłam sporo po tym wszystkim, ale już przeszło.
Nie dostałam żadnej rozpiski leków do kiedy mam brać, bo nie wykupiłam weryfikacji i mam sobie wziąć rozpiskę z poprzednich transferów:-(. Co do zastrzyków, to lekarz przeprowadzający transfer powiedział, że skoro u mnie nie ma potrzeby stosowania clexane, to on nie wie po co ja mam je przepisane i on nie widzi potrzeby ich stosowania. :-( Także zaszłam jeszcze na chwile do dr która mi je przepisała i mi powiedziała, że one są profilaktyczne i mam je brać. Tylko nie bardzo wiem do kiedy:confused2:. Jeśli się uda, to nie mam problemu, ale jak nie uda się, to nie wiem czy je odstawić od razu czy jak? Jestem padnięta po wczorajszej drodze, jeszcze był karambol na 7 i musieliśmy nadrabiać drogi, to wróciłam padnięta i poszłam tylko spać.
Co do leków refundowanych - osoby będące w rządowym programie, nie muszą powtarzać amh. Ale nie dopytałam czy te refundowane leki będą w klinice, czy tylko w aptece, bo lekarz nie bardzo chciał rozmawiać. Był trochę niemiły, ale po moich przejściach i jak mnie wymęczył, to podczas 2 podejścia był już sympatyczny. A do tego miał jakiegoś "praktykanta" przy transferze.

Sylka gratuluję bety - niech rośnie jeszcze i gratuluję przyszłej mamusi:tak:
KasiaMakaronik, powtarzaj betę, bo coś zadziałało, więc może jeszcze się ruszy:)

Nie jestem w stanie nadrobić więcej, bo po tym relanium jestem nieprzytomna i padnięta po wczorajszej podróży i przejściach.
 
Kciuki za wszystkie dzisiejsze dziewczyny ;) a ja malo sie udzielam bo ledwo zyje walcze z wymiotami i mdlosciami , a dzis wizyta u dr zobaczymy jak maluszek sie ma :rolleyes:
 
reklama
Do góry