reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Magda rzeczywiście piękny obrazek :) aż łezka w oku sie kręci :)
Anulla , brak słów, to jest właśnie tak jak co chwila inny lekarz cie ogląda , brak jednego prowadzącego , my musimy byc spokojne a oni tylko doprowadzają nas do płaczu i złości!!!!! Nie wiem jak jest w invicte ale w gamecie , ponpierwsze jest lekarz prowadzący , a i tak wpisują wsystko do kompa i jak byłam na podglądaniu akurat u innego lekarza to min wszystko potem wiedział , wszystko było wpisane, a o clexane tez miałam wpisane na kompie, nie musiałam przypominać . Przykro mi ze tyle dodatkowego stresu sie nabawiłaś, teraz odpoczywaj z przyjaciółką relką :)

Ja dzisiaj odwiedziłem moj ulubiony sklep ....... Aptekę ...
ImageUploadedByForum BabyBoom1404467397.976841.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1404467397.976841.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1404467397.976841.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Genna, Anulla, przepraszam że się wtrącam, ale możecie mi napisać po co bierzecie zastrzyki przeciw zakrzepowe ? macie jakieś wskazania ? czy one mają jakoś pomóc zarodkowi ? czy tylko profilaktycznie na zasadzie nie zaszkodzi a pomoże ? Idę dzisiaj na wizytę do mojego doktorka i chcę mu się o nie zapytać
genna, niezły woreczek nazbierałaś :-)
mam nadzieję że mi wybaczycie to pytanie tym bardziej że ja z innego forum :zawstydzona/y:
 
Magda no te nie wiem po co :/ ja wyciągam z tych opakowań bo nie mam gdzie tego w domq trzymać , a codo bocianów to ja w nie nie wierze juz , jak jechaliśmy do kliniki na wizyte serduszkową to po autostradzie chodziły dwa i śmialiśmy sie ze juz nie są nam potrzebne ,bi skorYstalismy z zaocznego bociana :) hahahahah
 
Genna, miałam wpisane w kompie. Tylko teraz przed transferem nie ma konsultacji z embriologiem, tylko z lekarzem, który przeprowadza transfer. A on nawet nie zerknął do komputera. No i ten jego tekst, że on nie rozumie po co mi te zastrzyki:wściekła/y: wściekłość mnie ogarnęła, dlatego poszłam do dr, która mi to przepisała, żeby mi powiedziała co i jak, bo ja już nic nie rozumiem. No i ona mnie kojarzy i kazała brać.
Ach tam, dobrze, że mam swoją przyjaciółkę relkę:) Mąż to się dziwi jak patrzy na mnie, bo mówi, że jestem jakaś dziwna, jakby naćpana i do tego wszystko przewracam i z rąk mi leci, to każe mi tylko leżeć i się nie ruszać:-D

No tak reklamówka leków - ja mam 2 razy taką, no ale mam nadzieję, że będzie ciąża i będę mogła sie pozbyć trochę leków:) A ta luteina w tych wielkich opakowaniach jest najlepsza:)

ok, ja uciekam, wpadnę później:) Dobranoc:-D:-D:-D
 
dorotav co do clexane to powinno się je brać by pomóc w zagnieżdżeniu zarodka ale moim zdaniem powinny być ku temu przesłanki. Ja mimo, że mam mutację w jednym z genów, który teoretycznie mógłby być przesłanką do zastosowania tego leku nie dostałam go w zaleceniach ani od genetyka ani od immunologa. Immunolog zalecał tylko prewenit intense a mój doktorek prowadzący polecał acesan (odpowiednik acardu czy innych aspiryn tylko w dawce 50 mg 2 razy dziennie). Nikt o clexane nawet nie wspomniał. No ale jak niektórym pomaga to tylko się cieszyć.
 
dorotav co do clexane to powinno się je brać by pomóc w zagnieżdżeniu zarodka ale moim zdaniem powinny być ku temu przesłanki. Ja mimo, że mam mutację w jednym z genów, który teoretycznie mógłby być przesłanką do zastosowania tego leku nie dostałam go w zaleceniach ani od genetyka ani od immunologa. Immunolog zalecał tylko prewenit intense a mój doktorek prowadzący polecał acesan (odpowiednik acardu czy innych aspiryn tylko w dawce 50 mg 2 razy dziennie). Nikt o clexane nawet nie wspomniał. No ale jak niektórym pomaga to tylko się cieszyć.

Kasik36, dzięki za odp. w między czasie znalazłam coś takiego
Dlaczego pacjentki po transferze zarodków przyjmują leki przeciwzakrzepowe? - In vitro - Planowanie dziecka - Wieszjak.pl
zapytam się doktorka co na ten temat sądzi.
 
Ostatnia edycja:
mam pytanie z serii głupie do dziewczyn które brały gonal. mam pena 300 zrobiłam 2 zastrzyki po 150 jednostek. Na podziałce jest zero, ale widzę jeszcze płyn w penie. czy powinnam go wstrzyknąć czy zacząć nowego pena. ile teog może być?
 
reklama
Do góry