reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
KasiaMakaronik dzisiaj robilas bete? Ktory to dpt 8-9? Jezeli tak to juz chyba niestety miarodajna :( Ale jest calkiem 0 czy cos drgnelo? Wiesz moze lepiej zobaczyc 0 niz zly przyrost i pozniej przezywac tragedie :( Moze po prostu jeszcze nie trafilas na TEN zarodeczek, ktory z Toba zostanie. Dobrze, ze masz mrozaczki. Trzymaj sie kochana i nie poddawaj. Po crio chyba mozna podchodzic raz po razie.

Anulla odezwij sie.
 
Genna jeszcze czekam na wyniki hist pat i tak też uzgodniłam sms’owo z dr W że mam się stawić u niego z wynikami. Ale zastanawiam się czy nie iść do niego szybciej by zapytać jaki plan, czy już brać leki zalecone przez prof. Chyba że telefonicznie z nim uzgodnię, ale nie bardzo lubię rozmawiać z lekarzami przez telefon bo lekarze spieszą się i taka głupia rozmowa w biegu

Kasik sorki ale net na A1 nie chciał mi działać w komórce, chyba mąż za szybko jechał ;-) encorton muszę brać ze 4 lub 5 tyg przed crio więc jak najbardziej muszę ułożyć plan… jeszcze tylko niech wynik hist pat potwierdzi że wszystko jest OK. Generalnie umówiłam sobie wizytę do dr Suchanek na 20.07 ale sama nie wiem czy zalecenia profesorskie jeszcze konsultować bo mam zalecone tylko, albo aż, niskie dawki leków… A 2 kg przeżyje :tak: Teraz takie ubrania można kupić że jakoś się zatuszuje ;-) Poza tym, koleżanka pocieszyła mnie że euthyrox teoretycznie odchudza :cool2:

Infinity kciuki za Ciebie i za Twoje dzieciątko&&&& wszystko będzie dobrze, zobaczysz :tak:

Sylka
gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DW87 wow! Ale super cena za leki!

Kasik co do zakupu leków do stymulacji, w Gamecie nie sprzedają, tylko kierują do pobliskiej apteki, która z resztą zawsze miała całkiem dobre ceny

Mmm ja chwilkę przed zrobieniem zastrzyku wyjmowałam gonal z lodówki

Dziewczyny jak długo po histero miałyście plamienia?
 
KasiaMakaronik gdyby to byl wynik lekow to poprzednia beta nie bylaby zerowa. Czyli znowu cos sie zadzialo. Moze powtorz za 2 dni i jak ladnie przyrosnie to bedzie super a jak nie to bedziesz wiedziala na czym stoisz. Z terminem crio niezbyt pomoge bo tego jeszcze nie przerabialam :( Ostatnio chyba bylas na sztucznym cyklu a tego w ogole nie ogarniam. Gdybys szla na naturalnym to 5 dni po owulce a ta moze byc roznie. Teoretycznie 14 dni przed @ ale niestety tylko teoretycznie. Gdybys miala 28 dniowy cykl to w 14 dc owu i w 19 dc crio 5-dniowego zarodka. Tak wiec jak @ przyjdzie 9- tego lipca to sie nie wyrobisz :(

Smerfeta to jak mi sie @ przesunie to moze znowu bedziemy podchodzily w podobnym terminie :)
 
reklama
W końcu jest mój wyczekany piąteczek
oczko.gif
. Kurcze 3 dzien jak wstaje to mnie muli, nie żebym nad toaletą lądowala ale taka zmulona do momentu az nie zjem kanapki. Myslalm ze bede cały czas sie rewelacyjnie czuc a tu nie ma tak łatwo uroki ciąży musiały i mnie sie złapac hihi.
Wczoraj wieczorem zmartwilam sie, ze mnie az tak piersi nie bolą, ale w nocy sie rozkrecilo i wstalam z bólem jak zwykle
oczko.gif
.
To dziewczynki trzymajcie dziś za mnie i moją fasoleczkę kciuki
oczko.gif
. Pozdrawiam
 
Do góry