reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna ja poprzednio tez miałam fostimon i w sumie dobrze znioslam, bo miałam 8 zaplodnionych, tylko do 5 doby niestety tylko jeden zarodek został. Ale w 8 tygodniu okazało się, że jest pusty :-(
A dawke mam 2*225 i 3*150, resztę dowiem się we wtorek na wizycie.
Mam nadzieję, że w końcu się uda?!
 
reklama
Sylka - gratuluje! Bedziemy marcowkami!!! Super, bardzo sie ciesze.

a ja sie chciałam tylko pochwalić, ze zrobiłam bhcg dokładnie po 48 h z 4907 wzrosło do 9053. Przy tych dużych wartościach to rosnie dobrze. Musiałam zrobić, by chciałam zwariować, a tak to jestem spokojna:))
 
mmm...
Ja wyjmowałam z poł godziny przed zrobieniem zastrzyku.
Dzięki dziewczyny za gratulacje - mam nadzieję że Kropek zostanie z nami :) Trochę mi się wydawało że mała ta beta ale pisało że norma na 1-3tyg ciązy to od 6-71. Teraz własnie zastanawiam się nad wyborem ginekologa, który bedzie prowadził moją ciążę. Muszę już teraz gdzieś się zarejestrować prywatnie bo tylko do wtorku mam leki jak nie znajde wolnego terminu to pojdę do rodzinnej o ile nie jest na urlopie jutro od rana będę dzwoniła
 
reklama
cześć dziewczyny
Sylka gratuluję beta pięna:-)
nam niestety nie wyszło beta nie rośnie :no:trochę mam doła bo znów życie daje w kość ale myślę już o wróceniu po kolejnego mrożaczka mam nadzieje że nasza zła passa kiedyś minie:-(
Anulla jak tam u Ciebie?
 
Do góry