reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
CZERWIEC :

22.06.2014 Montana wysoka beta
23.06.2014 Heiza wizyta u immunologa
23.06.2014 Kasik wizyta u immunologa
23.06.2014 Syllkaa transfer
24.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
25.06.2014 Kotuska wizyta przed crio
25.06.2014 Medalikara wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
25.06.2014 Heiza wizyta u profesora
26.06.2014 Anuszka wysoka beta
26.06.2014 KasiaMakaronik crio transfer
27.06.2014 Genna wizyta serduszkowa
28.06.2014 Anulla28 crio transfer
30.06.2014 Magda wizyta

LIPIEC :

01.07.2014 AniaM USG połówkowe
07.07.2014 Magda badania prenatalne
 
Montana, miałam dokładnie tak samo ;)
Równe 2 tyg od bety czyli 24 dpt.
Beta na pewno będzie ladna, nie martw się :)

A to fajnie, czyli lekarz dobrą datę wyznaczyl pierwszej wizyty. Zastanawiam sie tez czy to bedzie wizyta dopiero pęcherzykowa. A serduszkowa w jakim dniu mniej wiecej po transferze wypada.
Madzia dziś to mnie stresuje taki ból w okolicy jajnika, Nie mam pojęcia czy to normalne czy coś niepokojącego.
 
Na pierwszej wizycie nie było u mnie jeszcze serduszka ale może u ciebie już być :)
Ja kolejną wizytę miałam mieć po 7~10 dniach ale że dr nie było to miałam zaś po 2 tygodniach. Ze względu na przygodę z plamieniem serduszko widziałam już po 5 dniach w szpitalu. Też miałam różne bóle i kłucie i niby to normalne.
 
montana
gratki wielkie
genna
"obcy" uroczy
kasiamakaronik
26 to masz dzień :-D
a my wracamy do rzeczywistości,czyli do domu i jutro do pracy.
byliśmy na długi weekend u mnie w domku. widziałam się z siostrzenica, jaka ona już słodka, dużo rozumie, ma 13 mies :-D
byliśmy też w oświęcimiu w byłym obozie :-(
od 2dc boli mnie podbrzusze, mam wzdety brzuch i "czuje" prawy jajnik.co to może znaczyć. a może właśnie nic . . .
to jak to jest z ta refundacja leków?
ma wejść ale nie ma tych które większość z nas brała?
 
Ostatnia edycja:
Kasik36 bardzo dziekuje za liste badan i podpowiedz. Czyli to jest taki standardowy komplet ktory zleca pani immunolog.faktycznie to sobie zrobie i pojde z wynikami. To jest wszystko czy moze ktoras z dziewczyn miala jeszcze cos dodatkowo zlecone?
 
Ladymargot ja zrobiłam więcej niż standardowo bo mam mutacje w jednym z genów, pani doktor zazwyczaj daje najpierw subpopulacje, białko S, białko C, homocysteina, LA, przeciwciała p/kardiolipinie IgG, IgM, przeciwciała p/beta2glikoproteinie 1 IgG, IgM.
 
Hejka
Mamy Pytanie do dziewczyn z trójmiasta . Czy znacie jakiegoś lekarza który daje recepty na luteinę 100 mg refundowaną może być prywatny? ja już u 3 lekarzy była i z wielką łaską dostawałam ale jakieś małe ilości 2- 3 op a musze brać 12 szt dziennie;-( i zabójstwem jest kupowanie 1 op za 55 zł:no:. Poza tym podobno refundacja przy in vitro luteiny jest tylko do 66 dni od zapłodnienia wiec zaraz i na to sie nie łapie. Pomożecie?
 
montana jak się cieszę z Twojego szczęścia i z tego, że w końcu przełamana zostania zła passa GMW. Gratuluję też i wszystkim którym się udało.
Ostatnio niewiele się udzielam ale podczytuję i jestem na bieżąco. Póki co walczę z kilogramami no i pochwalę się, że mam za sobą - 4 kg :)
 
reklama
Bibi a byłaś u lekarza rodzinnego? Mi przepisywała bez problemu z refundacją. W Invikcie jest jedna pani doktor, która ma umową nfz i przepisuje refundowane leki ale nie znam nazwiska, wiem tylko, że to kobieta, może inne dziewczyny pomogą.

Bernadtka gratuluję postępów w odchudzaniu, u mnie przez teryd niestety 4 kg na plusie ale nie to jest najważniejsze :-)
 
Do góry