reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Heiza, Kasik trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty u immunologa. Macie szanse spotkać się?
Kasik też jestem ciekawa co doktor powie Ci na wyniki subpopulacji, ale wydaje mi się, że będziesz miała zielone światło. Co do zawyżonych wyników, to mi też wydaje się, że to sprawka infekcji. U mnie przed każdą punkcją w morfologii wychodziły zaniżone ale lekarze nie zwracali na to uwagi.. nie wiem czy słusznie

Genna na Twoim usg widzę 2 fasolki. Jedna u szczycie drugiej hehe... ale jak już pisałam to nie znam się na tych zdjęciach :happy2:

A ja już za tydzień będę w drodze do Łodzi. Już zaczynam się stresować. Wczoraj też wziełam ostatnią tabletkę anty i mam nadzieję, że @ przyjdzie tak za 2 lub 3 dni, bo wtedy histero przypadnie w 6 lub 7 dc
 
Ostatnia edycja:
Bibi w Gamecie w Gdyni większość lekarzy ma kontrakt z NFZ, możliwe nawet że wszyscy. Możesz zadzwonić i Panie w rejestracji Ci powiedzą. Może być tylko problem z terminem jeżeli nie leczysz sie u nich. Co do refundacji to nie jest prawdą że jest ograniczona - ja jestem w 15 tygodniu ciąży i nadal mam refundowana, płacę kilka zł. Co do ilości to ja dostawałam po 6 opakowań.
 
Ostatnia edycja:
Kasik trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i dobre wiadomości no i może do zobaczenia :-), ja mam mały stres obym dostała zielone światło do działania .
Smerfeta szybko zleci do przyszłego tygodnia :tak:, ten czas ostatnio przynajmniej mi tak szybko leci, no i co tu dużo pisać ile maluszków się posypało :-) ,może i w końcu na nas przyjdzie pora .
 
Heiza a ktory masz dc? W razie zielonego swiatla kiedy moglabys zaczynac? Labo w Invikcie bedzie nieczynne pod koniec lipca i nie moga wowczas wykonywac transferow i punkcji :( Ja mam dzisiaj 9 dc wiec gdyby @ przyszla planowo po 26 dniach to wlasnie w ten termin bym sie zalapala wiec kolejny cykl i tak w plecy :( Ciagle cos staje na przeszkodzie :(
 
reklama
medalikara szczerze to już w ogóle zaczęłam się cieszyć, że waga leci w dół, zamierzam zrzucić tyle ile się da :) jednak takie minimum to 10,15 kg do października. W październiku zamierzamy podejść do kolejnej, już ostatniej stymulacji. I do tego czasu chcę mieć świadomość, że zrobiliśmy wszystko. Oprócz diety zażywam koenzym, dha i zastanawiam się jeszcze czym wspomóc organizm.
 
Do góry