reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna, to nieźle cię męczy ;) ja mdłości dostaje po południu ale jeszcze nie wymiotowałam i mam nadzieję że tak zostanie hihihi muszę się pilnować i ciągle coś podjadać to wtedy jest super :)
Dzisiaj po prawie 3 tygodniach pojechałam po zakupy ;) jak dzik wśród ludzi hahaha
 
reklama
Kasik ładnie Ci spadły NK , te ilościowe masz troszkę że dużo ale ponoć przecież najważniejsza jest ta procentowa wartość, a podwyższone leukocyty możesz mieć od tego że byłaś chora, mi ostatnio tak powiedziała Pani doktor, też miałam ich za dużo. Zmartwiłam się teraz ta informacją zamkniętym labo bo jak spóźni mi się miesiączka a pewnie na złość tak będzie to może wypaść mi transfer na ostatni tydzień o ile zacznę stymulację :baffled:
 
Kasik36 a powiedz prosze czy dlugo czeka sie na wizyte u pani dr immunolog w inviccie? Mam sie umowic. I ile kosztowaly Cie wszystkie zlecone badania? Bede musiala zrobic pewnie wszystkie przed druga stymulacja...
 
Lady_margot na wizytę czeka się zazwyczaj 2-3 tygodnie bo przyjmuje tylko raz w tygodniu ale czasami można się wcisnąć szybciej, wizyta kosztuje 150 zł. a badania zależy gdzie będziesz robiła, np subpopulacje limfocytów w Invikcie 280 zł. (+ pobranie 6 zł.), inne wyniki robiłam w labo w Elblągu i płaciłam: homocysteina 29 zł., witamina D 48 zł., witamina B12 30 zł., DHEA 23,50 zł., kwas foliowy 25 zł., białko C 60 zł., białko S 90 zł., antykoagulant tocznia 85 zł., p/ciała p. kardiolipinie 62 zł., p/ciała p B2 glikoproteinie 93 zł., ana screen 36 zł. Czyli razem 867,50 zł. Z tym, że subpopulacje robiłam już 3 razy więc + 572 zł. Najlepiej zrób badania przed wizytą bo w przeciwnym razie wizyta będzie polegała tylko na zleceniu badań, które i tak są płatne więc szkoda 150 zł. Ja tak zrobiłam.
 
reklama
Hej dziewczynki. Jutro robię 2 bete bedzie to po 72 h. Nie ukrywam ze sie stresuje. Mam nadzieje ze ladnie mi przyrasta.
Mam pytanie do dziewczyn którym sie udalo ile czasu czekalas na pierwsze USG od pierwszego testowania?
Bo mi lekarz kazal zjawić sie po 2 tyg, a testowac mialam 10dpt, czyli wychodzi ze bede u niego w 24 dpt.
 
Do góry