reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magda ja po relanium nawet do pracy jeździłam (tzn M mnie woził), byłam trochę skołowana ale dało się żyć:tak: A jaki świat kolorowy był, moje pracownice były bardzo zadowolone z samopoczucia szefowej ;-):-D
 
Hej kobietki majówka nas nie rozpieszcza pogoda fatalna także dzisiaj siedzimy w domku.
Kasik co do białka które zrobiłaś nie mam pojęcia o co chodzi :szok: dla mnie to czarna magia, nie wiem czy dobrze zrozumiałam że nie zrobili Ci wyniku tego którego chciałaś z powodu braku w lab czynników oznaczających ?
Magda mnie relanium rozkładało byłam bardzo senna i wolałam być w domu .
 
Ostatnia edycja:
Heiza no ja to też tak rozumiem ale w takim razie po cholerę przyjęli zlecenie skoro nie mają odczynników? Mam nadzieję, że najważniejsze, że jest w normie:tak: Kombinowałam wczoraj, żeby iść do stacjonarnego gina, żeby mi przepisał encorton i zacząć brać na własną rękę ale wyliczyłam sobie, że to i tak niewiele zmieni bo do 12 maja czyli do wizyty byłabym dopiero w połowie przyjmowania leku więc nie byłoby sensu robić już badań a na podejście w kolejnym cyklu i tak nie miałabym szans. Poczekam już do tego 12-go. A powiedz mi jeszcze czy immunolog już Ci mówiła czy jak przyjdziesz do niej z wynikiem i się nk się obniżą to będziesz miała brać ten steryd dalej czy już nie? Od razu w tym samym cyklu można podchodzić do stymulacji czy jak?
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za informację ;) do pracy na bank się nie wybiorę, ale goście się wpraszają i zastanawiam się czy dam radę z nimi siedzieć ;)
 
Magda, nie brałam relanium, ale myślę, że każda z nas reaguje inaczej - myślę, że to dobry pomysł z odpuszczeniem sobie pracy :)
Kasik, niestety będzie mrożenie. W ogóle jakoś tak się nie składa :(, ale widocznie tak ma być. Ciągle jeszcze boli mnie brzuch, ale już coraz mniej.
Co do niemówienia - przyznam, że było ciężko, ale jakoś się udało.
Czekam teraz na @ - zażywam duphaston i jak się uda to w przyszłym cyklu crio.

Czy któraś z Was nie zażywała luteiny/lutinusa dopochwowo po podaniu zarodka? Ja nie dam rady fizycznie z luteiną dopochwową i lekarz zlecił zastrzyki, ale 1 ampułka kosztuje 23 zł, więc wzięłam duphaston... Ale zastanawiam się, czy po podaniu wystarczy sam duphaston??
 
Magda ja raz kiedyś musiałam wziąć relanium i to niewielką dawkę, bo 2,5 mg i niestety mnie zwaliło i to na maxa. Byłam nie do życia calutki dzień. Ale każdy organizm reaguje inaczej, więc nie zrażaj się tym co piszę.
Wiecie nie przypuszczałam, że tak można cieszyć się z @ o czasie. Dziś pierwszy dzień nowego cyklu, od jutra clo po 1 tb, a w poniedziałek 5.05 jade na wizytę do kliniki i dr rozpisze zastrzyki. Także najpierw do poniedziałku clo potem gonal i coś jeszcze ale lekarz nie określil się jeszcze dokładnie. Jutro z samego ranka mam zrobić estradiol i progesteron, bo dr N chce mieć z samego początku cyklu. Jak ja się cieszę, że to już zaczynamy, jednocześnie mam stresik aby się udało. W końcu kiedyś musi i mam nadzieję, że to będzie teraz :) . Trzymajcie kciuki. A ja za chwilkę jadę z moim M na koncert Univers. Pozdrawiam Was słonecznie i majowo.
 
Bernadka jak ja ci zazdroszczę @ w terminie ja zaczęłam plamić i to tak delikatnie po tygodniu spóźnienia i.... cisza.Boli brzuch jak diabli ale @ nie widać.Szaleństwo.:wściekła/y:
Może jutro się pojawi, oby bo na prawdę mam dosyć czekania.
Proszę trzymajcie kciuki za dobre wyniki Progesteronu i brak torbieli bo kolejnego miesiąca czekania nie zniosę.
U nas pogodna ładna, wysyłam Wam troszkę Słonka na tę Majówkę.
 
Bernadka to Universe jeszcze istnieje? Myślałam, że po śmierci wokalisty się rozpadli :confused: Pamiętam, że poprzedni wokalista przyjeżdżał do nas do miasteczka do domu dziecka, śpiewał z dzieciakami, przywoził prezenty itp. Szkoda, że już go nie ma ...
 
reklama
Kasik 36- pisałam własnie o Pani Doktor dwojga nazwisk może źle sie wyraziłam:-) nie taki wilk straszny jak go piszą - ja jestem mega zadowolona. PGD drogie nam wystarczyła opcja za 5500 zł po to tylko by odszyfrować x i y, bo mąż ma niewykształcony y dlatego syna genetyk nam odradziła;(
Madzia dzięki za kciuki ja również Ci kibicuje bo chyba 2 dni nas dzielą od punkcji , Możesz mnie dopisać do słynnej listy na 5.05 transfer, 8.05 i weryfikacja:-)
 
Do góry